Jesteś tutaj: HomeInowrocławBędzie zmiana wejścia do pubu. To pokłosie wypadnięcia jednego z gości

Będzie zmiana wejścia do pubu. To pokłosie wypadnięcia jednego z gości

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 16 marzec 2018 11:27

W budynku hali widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, na pierwszym piętrze znajduje się pub prowadzony przez prywatny podmiot. Zrobiło się o nim w niedzielę głośno, po tym jak jeden z gości wypadł z tarasu, z którego znajduje się główne wejście do lokalu.

Z ustaleń policjantów wynika, że doszło do bójki, w wyniku której jeden z gości wypadł przez barierki i z niemałej wysokości upadł na ziemię. Policjanci badający sprawę postawili 25-latkowi zarzut spowodowania uszkodzeń ciała.

 

W najbliższy weekend pub, przed którym doszło do zdarzenia, będzie dla gości prawie nieczynny. Jedynie w niedzielę odbędzie się planowany od dłuższego czasu koncert charytatywny. Właściciel lokalu po konsultacji z OSiR planuje zmienić wejście do pubu, aby nie odbywało się ono bezpośrednio z tarasu. Docelowo goście będą również musieli posiadać karty członkowskie. Ma to na celu wyeliminowanie osób, których zachowanie sprawiać może zagrożenie dla porządku i bezpieczeństwa innych.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

  18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

  Etykiety: piłka nożna
 • Nasz bohater!

  We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

  Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

« Grudzień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 • Dobiega końca Europejski Tydzień Autyzmu

  W dniach 1- 8 grudnia trwa Europejski Tydzień Autyzmu, którego celem jest zwrócenie uwagi na wyjątkowość osób objętych spektrum autyzmu, w celu z jednej strony wyrażenia solidarności z osobami ze spektrum, ale też budowania większej świadomości społecznej. Warto wspomnieć o tym tygodniu, także z tego powodu, że mieliśmy w regionie kilka akcentów.

  Etykiety: autyzm
 • Tragedia pod Grudziądzem. Zginął były parlamentarzysta

  Dzisiaj w wieku 66-lat zginął w wypadku drogowym Janusz Dziecioł, któremu sławę przyniósł występ w pierwszej polskiej edycji reality show Big Brother. Zdobyta sława pozwoliła mu zostać posłem VI i VII kadencji Sejmu z okręgu toruńsko-włocławskiego.

Wiadomości z regionu

Śledź nas