Jesteś tutaj: HomeInowrocławNajprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty

Najprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 08 maj 2018 17:42
Najprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty Fot: MPK Inowrocław

Inowrocław otworzył oferty złożone w przetargu na rozbudowę infrastruktury towarzyszącej komunikacji miejskiej. Są przedsiębiorcy, którzy do 11 września są gotowi zamontować 17 elektronicznych tablic informacyjnych na przystankach autobusowych oraz zamontować 6 automatów biletowych na przystankach. Nieco gorzej wygląda już sprawa z wiatami przystankowymi oraz montażem autokomputerów i kasowników w autobusach.

Zamówienie złożone przez inowrocławski ratusz podzielone zostało na cztery części. W jednej z części miasto zamawia 17 elektronicznych tablic informacyjnych – do tego postępowania zgłosiły się dwie firmy: R&G Plus z Mielca za 615 tys. oraz MP Technology za 866 tys. zł. Budżet na to zadanie przekracza 900 tys. zł.

 

W kolejnej części zamawia się 6 automatów biletowych – jedyną ofertę złożyła firma Mera Systemu z Grodziska Mazowieckiego za 728 tys. zł. Budżet zamawiającego przekracza 800 tys. zł.

 

Inna część zamówienia to dostawa i montaż 25 wiat przystankowych. Na ten cel miasto zabezpieczyło około 2 mln zł, ale do przeprowadzonego przetargu nie zgłoszono żadnej oferty.

 

Również zamówiono montaż w 20 autobusach autokomputerów, kasowników oraz bileterek (po 20 sztuk). Firma R&G Plus z Mielca oferuje wykonanie zamówienia za 827 tys. zł, ale budżet zamawiającego nie przekracza 500 tys. zł.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Skrót: Naprzód Jabłonowo – Zawisza Bydgoszcz

  W relacji z meczu 2 kolejki V ligi pisaliśmy, że wynik spotkana nie odzwierciedla emocji jakie panowały na boisku, zwłaszcza w pierwszej połowie, która mogła postawić niebiesko-czarnych w trudnej sytuacji. Te emocje chcemy Wam pokazać przez emisję skrótu z tego meczu.

 • Wbrew wynikowi dla Zawiszy nie była to łatwa przeprawa

  Wynik 2 kolejki V ligi rozgrywanej w Jabłonowie Pomorskim może sugerować, że niebiesko-czarni zespołowi Naprzodu zgotowali pogrom na boisku. Będąc na meczu przeżywało się jednak ogromne emocje, bowiem gospodarze mieli sytuację, aby sprawić niespodziankę w meczu przeciwko Zawiszy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • O tym jak samoloty celowo rozpylają nad Polską truciznę

  Rozwój technologii sprawia, że w internecie każdy może publikować właściwie wszystko co mu przyjdzie do głowy. Pozwala to np. rozpowszechniać teorie o tym jak za pomocą szczepionek planuje się dokonać ,,depopulacji ludzkości”, truć mają nas natomiast chemikalia celowo wypuszczane przez latające samoloty tzw. ,,chemitrails”. Gorzej, gdy takie teorie zaczynają rozpowszechniać przedstawiciele polskiego parlamentu, izby którzy mimo wszystko powinni starać się dbać o poważny wizerunek.

 • Czy kujawsko-pomorscy rolnicy otrzymają we wrześniu pomoc rządową?

  Susza kolejny rok z rzędu nie oszczędza kujawsko-pomorskich rolników, choć w tym roku skala tego zjawiska jest szczególna. 31 lipca Rada Ministrów zdecydowała się przeznaczyć na pomoc dla poszkodowanych przez suszę blisko 800 mln zł, mówi się nieoficjalnie nawet o zwiększeniu tej kwoty. Żeby rolnicy otrzymali pieniądze we wrześniu, do końca tego tygodnia samorządy powinny zakończyć szacowanie szkód.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.