Jesteś tutaj: HomeInowrocławNajprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty

Najprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 08 maj 2018 17:42
Najprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty Fot: MPK Inowrocław

Inowrocław otworzył oferty złożone w przetargu na rozbudowę infrastruktury towarzyszącej komunikacji miejskiej. Są przedsiębiorcy, którzy do 11 września są gotowi zamontować 17 elektronicznych tablic informacyjnych na przystankach autobusowych oraz zamontować 6 automatów biletowych na przystankach. Nieco gorzej wygląda już sprawa z wiatami przystankowymi oraz montażem autokomputerów i kasowników w autobusach.

Zamówienie złożone przez inowrocławski ratusz podzielone zostało na cztery części. W jednej z części miasto zamawia 17 elektronicznych tablic informacyjnych – do tego postępowania zgłosiły się dwie firmy: R&G Plus z Mielca za 615 tys. oraz MP Technology za 866 tys. zł. Budżet na to zadanie przekracza 900 tys. zł.

 

W kolejnej części zamawia się 6 automatów biletowych – jedyną ofertę złożyła firma Mera Systemu z Grodziska Mazowieckiego za 728 tys. zł. Budżet zamawiającego przekracza 800 tys. zł.

 

Inna część zamówienia to dostawa i montaż 25 wiat przystankowych. Na ten cel miasto zabezpieczyło około 2 mln zł, ale do przeprowadzonego przetargu nie zgłoszono żadnej oferty.

 

Również zamówiono montaż w 20 autobusach autokomputerów, kasowników oraz bileterek (po 20 sztuk). Firma R&G Plus z Mielca oferuje wykonanie zamówienia za 827 tys. zł, ale budżet zamawiającego nie przekracza 500 tys. zł.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • W sobotę Zawisza nie zagra

  Planowany w Chełmży mecz 11 kolejki V ligi pomiędzy Cyklonem Kończewice, a Zawiszą Bydgoszcz nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie, czyli w sobotę 20 października. O zmianę terminu meczu zawnioskowali gospodarze.

 • Skrót: Zawisza - Victoria Lisewo

  Był to mecz pełen emocji, nerwy trenerowi Jackowi Łukomskiego towarzyszyły do końca. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z tego pojedynku w ramach rozgrywek V ligi pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Victorią Lisewo. Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 14 października, przy ulicy Sielskiej w Fordonie.

Wiadomości sportowe

 • Najważniejsze informacje związane z wyborami

  W niedzielę 21 października odbędą się wybory samorządowe, w których wybierzemy przedstawicieli do różnych szczebli samorządy w kadencji 2018-2023. Wybierać będziemy prezydentów, burmistrzów, wójtów, radnych wojewódzkich, radnych powiatowych i gminnych. Oznacza to, że będziemy głosowali na kilku kartach.

 • Rozpoczyna się cisza wyborcza

  O północy rozpoczęła się cisza wyborcza - wszela agitacja wyborcza jest zakazana. Jest to czas, w którym wyborcy będą mogli na spokojnie przemyśleć na kogo oddadzą swój głos w niedzielę 21 października. Zakończona kampania byla dość intensywna, stąd też kilkadziesiąt godzin ciszy wyborczej zapewne wszystkim dobrze zrobi.

Wiadomości z regionu

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.