Jesteś tutaj: HomeInowrocławNajprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty

Najprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 08 maj 2018 17:42
Najprawdopodobniej jesienią pojawi się więcej tablic elektronicznych i biletomaty Fot: MPK Inowrocław

Inowrocław otworzył oferty złożone w przetargu na rozbudowę infrastruktury towarzyszącej komunikacji miejskiej. Są przedsiębiorcy, którzy do 11 września są gotowi zamontować 17 elektronicznych tablic informacyjnych na przystankach autobusowych oraz zamontować 6 automatów biletowych na przystankach. Nieco gorzej wygląda już sprawa z wiatami przystankowymi oraz montażem autokomputerów i kasowników w autobusach.

Zamówienie złożone przez inowrocławski ratusz podzielone zostało na cztery części. W jednej z części miasto zamawia 17 elektronicznych tablic informacyjnych – do tego postępowania zgłosiły się dwie firmy: R&G Plus z Mielca za 615 tys. oraz MP Technology za 866 tys. zł. Budżet na to zadanie przekracza 900 tys. zł.

 

W kolejnej części zamawia się 6 automatów biletowych – jedyną ofertę złożyła firma Mera Systemu z Grodziska Mazowieckiego za 728 tys. zł. Budżet zamawiającego przekracza 800 tys. zł.

 

Inna część zamówienia to dostawa i montaż 25 wiat przystankowych. Na ten cel miasto zabezpieczyło około 2 mln zł, ale do przeprowadzonego przetargu nie zgłoszono żadnej oferty.

 

Również zamówiono montaż w 20 autobusach autokomputerów, kasowników oraz bileterek (po 20 sztuk). Firma R&G Plus z Mielca oferuje wykonanie zamówienia za 827 tys. zł, ale budżet zamawiającego nie przekracza 500 tys. zł.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Michał Żurowski wzmocni Zawiszę

  Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza będzie miało koordynatora ds. szkolenia. To zadanie powierzone będzie byłemu piłkarzowi Michałowi Żurowskiemu, obecnie wykładowcy na UKW i kursach trenerskich.

 • Podsumowanie roku Zawiszy Bydgoszcz

  Rok 2018 powoli dobiega końca, przygotowaliśmy jego klubowe podsumowanie w Zawiszy Bydgoszcz. Był to rok awansu do V ligi oraz budowania dobrej pozycji wyjściowej przed rundą wiosenną, po której jak wszyscy kibice niebiesko-czarnych liczymy na awans do IV ligi. W między czasie mieliśmy też widowiskową prezentację na Brdzie.  Zapraszamy do oglądania.

Wiadomości sportowe

Rok 2019 - rokiem Powstania Wielkopolskiego w województwie kujawsko-pomorskim

Kosma Złotowski

 • Sejm uchwalił budżet na 2019 rok

  Bez debaty na posiedzeniu plenarnym Sejm RP uchwalił dzisiaj budżet państwa na rok 2019, wcześniej głosując nad kilkudziesięcioma poprawkami i setkami wniosków mniejszości. Przyjęta ustawa przewiduje dochody państwa na poziomie 388,3 mld zł, wydatki zaś na poziomie 416,8 mld zł. Maksymalny budżet uchwalono na poziomie 28,5 mld zł.

 • Sobota dniem żałoby narodowej

  We wtorek zapadła decyzja, że pogrzeb zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę. Dzień wcześniej prezydent RP Andrzej Duda zapowiedział, że dzień pogrzebu będzie dniem żałoby narodowej.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.