Jesteś tutaj: HomeInowrocławWykonawcy za przebudowę ulic chcą więcej niż może przeznaczyć samorząd

Wykonawcy za przebudowę ulic chcą więcej niż może przeznaczyć samorząd

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 01 sierpień 2018 15:11

W ostatnim czasie w całej Polsce zauważyć możemy tzw. bum inwestycyjny. Nie sposób nie trafić na prowadzone prace budowlane, co przekłada się na to, iż firmy budowlane podnoszą ceny. To zjawisko sprawiło, iż opóźni się przebudowa ulic Łubinowej i Zielnej w Inowrocławiu.

 

Jedną z przyczyn natężenia inwestycyjnego jest uruchomienie funduszy unijnych. Znajda się zapewne też tacy, którzy wskazywać będą na zbliżające się wybory.

 

Na przebudowę Łubinowej i Zielnej samorząd Inowrocławia planuje przeznaczyć nieco ponad milion złotych. W przetargu na realizację tego zadania wpłynęła jedna oferta na ponad 1,4 mln zł. Zdaniem prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy jest to zbyt wygórowana kwota, dlatego przetarg został unieważniony.

 

Inowrocławski ratusz planuje rozpisać nowy przetarg.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Lipiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  • Grudziądzki szpital szpitalem wojewódzkim? Marszałek analizuje

    Grudziądzcy samorządowcy liczą, że będący powodem problemów finansowych miasta Grudziądza szpital przejmie województwo kujawsko-pomorskie, czyli przejdzie na utrzymanie wszystkich mieszkańców województwa. Ten pomysł krytykowany jest przez bydgoskiego radnego Romana Jasiakiewicza. Marszałek decyzji w tej sprawie nie podjął, zapowiada przeanalizowanie propozycji.

    Etykiety: Grudziądz
  • (Czarna) magia 500 plus

    Program 500 + zrobił furorę wśród polskich rodzin. Dzięki niemu partia rządząca zaskarbiła sobie zaufanie wyborców. Na pierwszy rzut oka wydaje się on pozytywny. Niestety, nawet najlepszy heros ma swoją wadę. Co jest piętą Achillesową programu 500 plus?

    Etykiety: 500Plus

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.