Jesteś tutaj: HomeInowrocławWykonawcy za przebudowę ulic chcą więcej niż może przeznaczyć samorząd

Wykonawcy za przebudowę ulic chcą więcej niż może przeznaczyć samorząd

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 01 sierpień 2018 15:11

W ostatnim czasie w całej Polsce zauważyć możemy tzw. bum inwestycyjny. Nie sposób nie trafić na prowadzone prace budowlane, co przekłada się na to, iż firmy budowlane podnoszą ceny. To zjawisko sprawiło, iż opóźni się przebudowa ulic Łubinowej i Zielnej w Inowrocławiu.

 

Jedną z przyczyn natężenia inwestycyjnego jest uruchomienie funduszy unijnych. Znajda się zapewne też tacy, którzy wskazywać będą na zbliżające się wybory.

 

Na przebudowę Łubinowej i Zielnej samorząd Inowrocławia planuje przeznaczyć nieco ponad milion złotych. W przetargu na realizację tego zadania wpłynęła jedna oferta na ponad 1,4 mln zł. Zdaniem prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy jest to zbyt wygórowana kwota, dlatego przetarg został unieważniony.

 

Inowrocławski ratusz planuje rozpisać nowy przetarg.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Zawisza do wiosny będzie przygotowywał się z IV ligowcami

  Po udanej rundzie jesiennej przed piłkarzami Zawiszy kilka spokojnych tygodni. Do trenowania wrócą dopiero po nowym roku. Już dzisiaj znamy plan gier sparingowych, w ramach których Zawisza zmierzy się z kilkoma klubami grających klasę wyżej, w IV lidze.

 • Co tam w niższych ligach słychać?

  Liderem w B kasie grupie III po rundzie jesiennej jest reaktywowany klub Gwiazdy Bydgoszcz. Jak radzą sobie natomiast byli rywale Zawiszy? Sprawdzamy.

Wiadomości sportowe

« Grudzień 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kosma Złotowski

 • YouTube apeluje do internautów o zablokowanie artykułu 13

  12 września Parlament Europejski przyjął dyrektywę o prawach autorskich i jednolitym rynku cyfrowym, ochrzczonym przez polskich internautów jako ACTA II. Dużo kontrowersje budzi treść przyjętego artykułu 13. Od pewnego czasu najpopularniejszy światowy serwis hostujący filmy YouTube (własność Google) informuje swoich użytkowników z Unii Europejskiej, o szkodliwości zapisów tego artykułu.

 • Otwarcie kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-5 przesunięte

  Odcinek Białe Błota – Tryszczyn drogi ekspresowej S-5 ukończony będzie kilka miesięcy później niż pierwotnie zakładano. Nowy termin oddania inwestycji do użytku to marzec 2020 roku.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.