Jesteś tutaj: HomeInowrocław,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica

,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 16 sierpień 2018 16:00
,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica Fot: Ki24.info

We wtorek oprócz Bydgoszczy, wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki odwiedził również Inowrocław, gdzie udzielił oficjalnego poparcia swojemu partyjnemu koledze Ireneuszowi Stachowiakowi, w wyścigu o fotel prezydenta. Zdaniem Jakiego Stachowiak jest gwarantem, aby Inowrocław przestał być w Polsce kojarzony z aferami.

 

- Cała Polska słyszała o tym czym była afera fakturowa. Inowrocław, tak samo jak Warszawa musi być uczciwy. To jest podstawa rozwoju wszystkich samorządów, jeżeli nie będzie uczciwości efektywnie nie będą wykorzystywane możliwości każdego miasta, w tym Inowrocławiu – mówił na inowrocławskim rynku Patryk Jaki - W Inowrocławiu może być lepiej, że Inowrocław może rozwijać się szybciej niż ma to miejsce w tej chwili. Jedyną gwarancją takiego rozwoju jest Ireneusz Stachowiak, bo gwarantuje on uczciwy Inowrocław.

 

Wiceminister sprawiedliwości podkreślił - Ireneusza Stachowiaka znam od wielu lat i wiem, że jest to osoba kompetentna.

 

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta, Ireneusz Stachowiak natomiast podkreślał - Mieszkańcy zasługują na to, żeby w Inowrocławiu poziom życia się podnosił, żebyśmy mogli za kilka lat uderzyć w kierunku miasta inteligentnego, żebyśmy tworzyli nowe rozwiązania i nowe aplikacje, które pozwoliłyby zarządzać miastem.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Zawisza zagra zaległy mecz już w środę

  W środę 14 listopada, o godzinie 14:00, w Kończewicach pod Chełmżą miejscowy Cyklon podejmie w ramach zaległego meczu 11 kolejki V ligi Zawiszę Bydgoszcz. Mecz ten planowo miał zostać rozegrany w październiku, ale z powodu problemów ze zdrowiem zawodników gospodarzy, władze ligowe zdecydowały się go przesunąć najpierw na 24 listopada. Ostatecznie mecz będzie rozegrany 14 listopada.

 • W ten weekend Zawisza nie gra o punkty

  Według harmonogramy w 14 kolejce Zawisza Bydgoszcz miał podejmować Iskrę Ciechocin. Klub ten wycofał się już na początku rozgrywek, stąd też planowani rywale Iskry w tych kolejkach pauzują.

Wiadomości sportowe

« Listopad 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 • W środę i w czwartek zawyją syreny

  W dniach 14 i 15 listopada odbywać będą się ogólnopolskie ćwiczenia systemu ostrzegania i alarmowania ludności pn. ,,RENEGADE – SAREX 18/II”. W ramach tego treningu w godzinach 9:00-15:00 zostanie przeprowadzona głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.

 • PKP PLK podpisuje ważną umowę

  W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa z MGGP na rzecz wartej 1.5 mld zł modernizacji linii kolejowej nr 201. Celem inwestycji jest przede wszystkim usprawnienie komunikacji z trójmiejskimi portami z Bydgoszczą, ale również budowa bardziej przyjaznej dla pasażerów infrastruktury.

Wiadomości z regionu

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.