Jesteś tutaj: HomeInowrocław,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica

,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 16 sierpień 2018 16:00
,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica Fot: Ki24.info

We wtorek oprócz Bydgoszczy, wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki odwiedził również Inowrocław, gdzie udzielił oficjalnego poparcia swojemu partyjnemu koledze Ireneuszowi Stachowiakowi, w wyścigu o fotel prezydenta. Zdaniem Jakiego Stachowiak jest gwarantem, aby Inowrocław przestał być w Polsce kojarzony z aferami.

 

- Cała Polska słyszała o tym czym była afera fakturowa. Inowrocław, tak samo jak Warszawa musi być uczciwy. To jest podstawa rozwoju wszystkich samorządów, jeżeli nie będzie uczciwości efektywnie nie będą wykorzystywane możliwości każdego miasta, w tym Inowrocławiu – mówił na inowrocławskim rynku Patryk Jaki - W Inowrocławiu może być lepiej, że Inowrocław może rozwijać się szybciej niż ma to miejsce w tej chwili. Jedyną gwarancją takiego rozwoju jest Ireneusz Stachowiak, bo gwarantuje on uczciwy Inowrocław.

 

Wiceminister sprawiedliwości podkreślił - Ireneusza Stachowiaka znam od wielu lat i wiem, że jest to osoba kompetentna.

 

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta, Ireneusz Stachowiak natomiast podkreślał - Mieszkańcy zasługują na to, żeby w Inowrocławiu poziom życia się podnosił, żebyśmy mogli za kilka lat uderzyć w kierunku miasta inteligentnego, żebyśmy tworzyli nowe rozwiązania i nowe aplikacje, które pozwoliłyby zarządzać miastem.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Michał Żurowski wzmocni Zawiszę

  Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza będzie miało koordynatora ds. szkolenia. To zadanie powierzone będzie byłemu piłkarzowi Michałowi Żurowskiemu, obecnie wykładowcy na UKW i kursach trenerskich.

 • Podsumowanie roku Zawiszy Bydgoszcz

  Rok 2018 powoli dobiega końca, przygotowaliśmy jego klubowe podsumowanie w Zawiszy Bydgoszcz. Był to rok awansu do V ligi oraz budowania dobrej pozycji wyjściowej przed rundą wiosenną, po której jak wszyscy kibice niebiesko-czarnych liczymy na awans do IV ligi. W między czasie mieliśmy też widowiskową prezentację na Brdzie.  Zapraszamy do oglądania.

Wiadomości sportowe

99. rocznica powrotu Bydgoszczy do niepodległej Polski

Kosma Złotowski

 • Kontrowersyjne zapisy oddalają decyzje w sprawie ACTA2

  Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w wielu miejscach Europy odbywają się protesty przeciwko dyrektywie o prawach autorskich i jednolitym rynku cyfrowym, nazwanej popularnie jako ACTA2. Póki co żadne decyzje w tej sprawie nie zapadną, bowiem pomiędzy członkami Rady Europy pojawiły się duże wątpliwości.

 • Kluczowy czas dla ACTA 2

  ACTA 2 – tak internauci nazwali skrótowo projekt dyrektywy o prawach autorskich i jednolitym rynku cyfrowym. We wrześniu kontrowersyjne zapisy przyjął Parlament Europejski, teraz ważą się losy tej dyrektywy przed Radą Europy (reprezentacją rządów państw członkowskich UE). Jak wynika z przecieków, próbuje się szukać kompromisów, aby próbować zadowolić również krytyków ACTA 2.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.