Jesteś tutaj: HomeInowrocław,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica

,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 16 sierpień 2018 16:00
,,Uczciwy Inowrocław” - takie hasło przyjęła Zjednoczona Prawica Fot: Ki24.info

We wtorek oprócz Bydgoszczy, wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki odwiedził również Inowrocław, gdzie udzielił oficjalnego poparcia swojemu partyjnemu koledze Ireneuszowi Stachowiakowi, w wyścigu o fotel prezydenta. Zdaniem Jakiego Stachowiak jest gwarantem, aby Inowrocław przestał być w Polsce kojarzony z aferami.

 

- Cała Polska słyszała o tym czym była afera fakturowa. Inowrocław, tak samo jak Warszawa musi być uczciwy. To jest podstawa rozwoju wszystkich samorządów, jeżeli nie będzie uczciwości efektywnie nie będą wykorzystywane możliwości każdego miasta, w tym Inowrocławiu – mówił na inowrocławskim rynku Patryk Jaki - W Inowrocławiu może być lepiej, że Inowrocław może rozwijać się szybciej niż ma to miejsce w tej chwili. Jedyną gwarancją takiego rozwoju jest Ireneusz Stachowiak, bo gwarantuje on uczciwy Inowrocław.

 

Wiceminister sprawiedliwości podkreślił - Ireneusza Stachowiaka znam od wielu lat i wiem, że jest to osoba kompetentna.

 

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta, Ireneusz Stachowiak natomiast podkreślał - Mieszkańcy zasługują na to, żeby w Inowrocławiu poziom życia się podnosił, żebyśmy mogli za kilka lat uderzyć w kierunku miasta inteligentnego, żebyśmy tworzyli nowe rozwiązania i nowe aplikacje, które pozwoliłyby zarządzać miastem.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • W niedziele przy Sielskiej pojedynek beniaminków

  Kolejnym rywalem Zawiszy, który po 6 kolejkach V ligi wypracował sobie już pozycję lidera V ligi, będzie Unia Wąbrzeźno, zespół który podobnie jak niebiesko-czarni w poprzednim sezonie występował w A-klasie.

 • Przedstawiciele FIFA lustrowali Bydgoszcz

  23 maja rozpocznie się w Polsce turniej FIFA U-20, czyli młodzieżowe mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jedną z aren tego turnieju będzie stadion Zawiszy Bydgoszcz. W czwartek w Bydgoszczy gościli przedstawiciele FIFA oraz działającego przy PZPN Lokalnego Komitetu Organizacyjnego.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Kujawsko-pomorskie może stracić ponad 0,6 mld zł z Unii Europejskiej

  Zaniepokojenie wdrażaniem funduszy europejskich przez część województw wyraził wiceminister Jerzy Kwieciński – w skali kraju bezpowrotnie zagrożone jest 1,3 mld euro, najwięcej stracić może województwo kujawsko-pomorskie.

 • Zamieszanie wokół list do sejmiku

  Zgodnie z kalendarzem wyborczym rejestracja kandydatów na radnych wojewódzkich powinna się zakończyć w poniedziałek o godzinie 23:59. Praktycznie do chwili obecnej ten proces nie został zakończony. Co możemy jednak zauważyć, to dużą liczbę komitetów, które wystawiły kandydatów – łącznie 12.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.