Jesteś tutaj: HomeInowrocławUtrudnienia na wylocie na Bydgoszcz

Utrudnienia na wylocie na Bydgoszcz

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 18 październik 2018 17:08
Utrudnienia na wylocie na Bydgoszcz Fot: Ki24.info

Trwająca budowa węzła Sławęcinek w ramach ostatniego fragmentu obwodnicy Inowrocławia, wymusiła wprowadzenie od dzisiaj (18 października) zmiany w organizacji ruchu, spowodowanej bezpośrednio trwającymi pracami budowlanymi.

- W celu umożliwienia prowadzenia robót drogowych przy krawędzi istniejącej jezdni drogi krajowej nr 25 wykonawca zastosuje jednostronne (lewe) zamknięcie pobocza gruntowego. Zamknięcie pobocza będzie się tyczyło zarówno pojazdów jak i pieszych. Informacja i bezpieczeństwo użytkowania na trasie Inowrocław – Bydgoszcz zostanie zapewnione poprzez wprowadzenie oznakowania pionowego i poziomego oraz odpowiednich urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego - informuje Paulina Jankowska z Safege S.A.S.

 

Zmieniona forma organizacji ruchu obowiązywać ma do końca tego miesiąca, później przewiduje się jednak również wprowadzenie zmienionej organizacji.

 

Odcinek pomiędzy funkcjonującym już węzłem Latkowo (wylot na Toruń wzdłuż drogi krajowej nr 15) do węzła Sławęcinek będzie miał długość około 5 km. Jego budowa uzupełni funkcjonującą już od ponad roku obwodnicę od wspomnianego Latkowa do węzła Markowice na półudniu Inowrocławia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Bydgoszcz zorganizuje I Memoriał Ireny Szewińskiej

  Postaci zmarłej w czerwcu Ireny Szewińskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, była bowiem jedną z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletek, a najprawdopodobniej najbardziej. Od 2005 roku przysługiwał jej również tytuł Honorowej Obywatelki Bydgoszczy, z naszym miastem była związana emocjonalnie w sposób szczególny. PZLA postanowił zorganizować memoriał jej pamięci. Zapadła decyzja o organizacji I edycji w Bydgoszczy.

 • Osielsko udanie rozpoczyna sezon baseballowy w Ekstralidze

  Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko bardzo udanie zainaugurowali sezon 2019. W meczach I kolejki Ekstraligi odnieśli na własnym boisku dwa zdecydowane zwycięstwa nad Barons Wrocław. Oba spotkania zakończyły się przed czasem wskutek wysokiej przewagi punktowej gospodarzy.

Wiadomości sportowe

 

19 kwietnia 1346 roku król Kazimierz III Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie.

Kosma Złotowski

 • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

  Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

  Etykiety: strajk nauczycieli
 • Przez tą politykę się zapomnieliśmy. Pomyślmy o uczniach (komentarz)

  Za nieco dwa tygodnie powinny rozpocząć się matury, ale wielu uczniów nie wie nawet czy będą do nich dopuszczeni, bowiem najpierw muszą ukończyć szkoły średnie. Problem w tym, że wielu nauczycieli którzy powinni im wystawić oceny końcowe obecnie strajkuje. Strajk pracowników oświaty stał się elementem sporu politycznego, który dzieli Polaków od dawna, strony sporu zabarykadowały się na swoich pozycjach. Mało kto jednak myśli o maturzystach. Stąd też apel pomyślmy najpierw o nich.

  Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.