Jesteś tutaj: HomeInowrocławUtrudnienia na wylocie na Bydgoszcz

Utrudnienia na wylocie na Bydgoszcz

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 18 październik 2018 17:08
Utrudnienia na wylocie na Bydgoszcz Fot: Ki24.info

Trwająca budowa węzła Sławęcinek w ramach ostatniego fragmentu obwodnicy Inowrocławia, wymusiła wprowadzenie od dzisiaj (18 października) zmiany w organizacji ruchu, spowodowanej bezpośrednio trwającymi pracami budowlanymi.

- W celu umożliwienia prowadzenia robót drogowych przy krawędzi istniejącej jezdni drogi krajowej nr 25 wykonawca zastosuje jednostronne (lewe) zamknięcie pobocza gruntowego. Zamknięcie pobocza będzie się tyczyło zarówno pojazdów jak i pieszych. Informacja i bezpieczeństwo użytkowania na trasie Inowrocław – Bydgoszcz zostanie zapewnione poprzez wprowadzenie oznakowania pionowego i poziomego oraz odpowiednich urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego - informuje Paulina Jankowska z Safege S.A.S.

 

Zmieniona forma organizacji ruchu obowiązywać ma do końca tego miesiąca, później przewiduje się jednak również wprowadzenie zmienionej organizacji.

 

Odcinek pomiędzy funkcjonującym już węzłem Latkowo (wylot na Toruń wzdłuż drogi krajowej nr 15) do węzła Sławęcinek będzie miał długość około 5 km. Jego budowa uzupełni funkcjonującą już od ponad roku obwodnicę od wspomnianego Latkowa do węzła Markowice na półudniu Inowrocławia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

  W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

 • Ze Spartą Brodnica na remis

  Kolejny remis w tym tygodniu odnotowują w meczu sparingowym piłkarze Zawiszy. W piątek przy sztucznym świetle, na bocznym boisku stadionu Zawiszy zremisowali z IV ligową Spartą Brodnica, tym razem bezbramkowo. Motywować może zremisowanie z rywalem z wyższej klasy, tym bardziej w sytuacji gdy Sparta znajduje się w czołówce tabeli.

Wiadomości sportowe

« Luty 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kosma Złotowski

 • Zdesperowani rolnicy wyjechali na drogi

  W środę na drodze krajowej nr 25, na północ od Bydgoszczy kilkadziesiąt ciągników rolniczych wzięło udział w proteście. Zarzucają wojewodzie i ministrowi Ardanowskiemu brak chęci dialogu, co miało skłonić ich do wyjechania na ulicę. Policjanci starali się kierować ruchem oraz wyznaczać objazdy, aby w jak największym stopniu zmniejszyć dla kierowców uciążliwość tego protestu.

 • Tak GDDKiA widzi przebieg drogi S-10

  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska rozpoczyna procedowanie raportu środowiskowego dla budowy drogi ekspresowej S-10, który dostarczyła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Prezentujemy wariant przebiegu drogi ekspresowej rekomendowany przez GDDKiA.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.