Jesteś tutaj: HomeInowrocławUtrudnienia na wylocie na Bydgoszcz

Utrudnienia na wylocie na Bydgoszcz

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 18 październik 2018 17:08
Utrudnienia na wylocie na Bydgoszcz Fot: Ki24.info

Trwająca budowa węzła Sławęcinek w ramach ostatniego fragmentu obwodnicy Inowrocławia, wymusiła wprowadzenie od dzisiaj (18 października) zmiany w organizacji ruchu, spowodowanej bezpośrednio trwającymi pracami budowlanymi.

- W celu umożliwienia prowadzenia robót drogowych przy krawędzi istniejącej jezdni drogi krajowej nr 25 wykonawca zastosuje jednostronne (lewe) zamknięcie pobocza gruntowego. Zamknięcie pobocza będzie się tyczyło zarówno pojazdów jak i pieszych. Informacja i bezpieczeństwo użytkowania na trasie Inowrocław – Bydgoszcz zostanie zapewnione poprzez wprowadzenie oznakowania pionowego i poziomego oraz odpowiednich urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego - informuje Paulina Jankowska z Safege S.A.S.

 

Zmieniona forma organizacji ruchu obowiązywać ma do końca tego miesiąca, później przewiduje się jednak również wprowadzenie zmienionej organizacji.

 

Odcinek pomiędzy funkcjonującym już węzłem Latkowo (wylot na Toruń wzdłuż drogi krajowej nr 15) do węzła Sławęcinek będzie miał długość około 5 km. Jego budowa uzupełni funkcjonującą już od ponad roku obwodnicę od wspomnianego Latkowa do węzła Markowice na półudniu Inowrocławia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

  • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

    Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.