Jesteś tutaj: HomeInowrocławOgromna tragedia w Inowrocławiu

Ogromna tragedia w Inowrocławiu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 28 październik 2019 16:05
Ogromna tragedia w Inowrocławiu Fot: Kurier Inowrocławski Ki24.info

W pożarze kamienicy, który wybuch w poniedziałkowe popołudnie zginęła 31-letnia kobieta i trójka jej dzieci. Do tragedii doszło przy ulicy Orłowskiej w Inowrocławiu. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

 

Pożar pochłonął życie 3 miesięcznego dziecka oraz dzieci w wieku 4 i 5 lat. Na miejsce zdarzenia udał się wojewoda. Inspektor nadzoru budowlanego wyłączył kamienice z użytkowania, co oznacza, że pozostali lokatorzy nie zostaną na noc. Przyczyny tragedii wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratury, przy udziale biegły z zakresu pożarnictwa.

 

 

Kamienica ma trzy kondygnacje. Ogień, jak wynika z relacji świadków rozpowszechniał się dość szybko, stąd też tak duża liczba ofiar śmiertelnych.

 

Prezydent Inowrocławia wprowadził w mieście żałobę. Więcej piszemy o tym - tutaj

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

  • Jutro Konfederacja wskaże kandydata na prezydenta. To może być ciekawe dla polskiej sceny politycznej wydarzenie

    W sobotę 18 stycznia w Warszawie odbędzie się zjazd elektorski w ramach prawyborów wewnętrznych w Konfederacji. Wydarzenie ciekawe, bowiem prawybory wzorowane są na ordynacji wyborczej wykorzystywanej w Stanach Zjednoczonych w wyborach prezydenckich, co jest w Polsce pionierskim działaniem. Prawybory mogą też wskazać w jakim kierunku ideologicznie pójdzie Konfederacja w przyszłości.

    Etykiety: Konfederacja

Wiadomości z regionu

Śledź nas