Jesteś tutaj: HomeInowrocławOgromna tragedia w Inowrocławiu

Ogromna tragedia w Inowrocławiu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 28 październik 2019 16:05
Ogromna tragedia w Inowrocławiu Fot: Kurier Inowrocławski Ki24.info

W pożarze kamienicy, który wybuch w poniedziałkowe popołudnie zginęła 31-letnia kobieta i trójka jej dzieci. Do tragedii doszło przy ulicy Orłowskiej w Inowrocławiu. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

 

Pożar pochłonął życie 3 miesięcznego dziecka oraz dzieci w wieku 4 i 5 lat. Na miejsce zdarzenia udał się wojewoda. Inspektor nadzoru budowlanego wyłączył kamienice z użytkowania, co oznacza, że pozostali lokatorzy nie zostaną na noc. Przyczyny tragedii wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratury, przy udziale biegły z zakresu pożarnictwa.

 

 

Kamienica ma trzy kondygnacje. Ogień, jak wynika z relacji świadków rozpowszechniał się dość szybko, stąd też tak duża liczba ofiar śmiertelnych.

 

Prezydent Inowrocławia wprowadził w mieście żałobę. Więcej piszemy o tym - tutaj

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co dalej z ligą? Jednak nikt nie śpieszy się z decyzją

    Jest to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców piłkarskich, choć pewnie już wielu pogodziło się z tym, że w tym sezonie piłkarze nie wyjdą na boisko. Decyzje PZPN planował ogłosić w tym tygodniu, ale teraz mówi się, że być może warto poczekać z nią do maja.

  • W tym tygodniu zapaść ma decyzja co dalej z rozgrywkami

    Do 26 kwietnia w Polsce nie odbędzie się żaden mecz piłkarski – tyle wiemy na pewno. W rozmowie ze Sportowymi Faktami prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznaje, że jest pewien plan na dokończenie rozgrywek we wszystkich ligach, który poznać mamy albo pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 05.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –241

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 176

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 12477

- liczba osób objętych nadzorem – 949

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów

Wiadomości z regionu