Jesteś tutaj: HomeInowrocławHulajnogą do skateparku na ,,legalu”?

Hulajnogą do skateparku na ,,legalu”?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 10 grudzień 2019 16:40
Hulajnogą do skateparku na ,,legalu”? Fot: eurok

Hulajnogi również są wykorzystywane przez wyczynowców, choć są mniej popularne od deskorolek. W inowrocławskim skateparku zdarzają się niekiedy osoby wykonujące tricki na rampach na hulajnogach, ale w świetle regulaminu nie powinno się ich używać.

 

Hulajnoga w skateparku nie jest niczym nadzwyczajnym, w przypadku Inowrocławia mamy dość dziwną sytuację, stąd też do ratusza kierowane są postulaty zmiany zasad. Oficjalnie interpelacje w tej sprawie złożył również radny Marcin Wroński. Jak informuje w odpowiedzi zastępca prezydenta Wojciech Piniewski – Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza infrastrukturą skateparku, zwróci się do producenta urządzeń z pytaniem, czy mogą być wykorzystywane one przez wyczynowych użytkowników hulajnog. Od tej odpowiedzi będą zależeć dalsze działania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas