Jesteś tutaj: HomeInowrocławSamorządowcy rozmawiali o przebudowie skrzyżowania Glempa, Staszica, Poznańskiej i Górniczej

Samorządowcy rozmawiali o przebudowie skrzyżowania Glempa, Staszica, Poznańskiej i Górniczej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 13 grudzień 2019 13:08
Samorządowcy rozmawiali o przebudowie skrzyżowania Glempa, Staszica, Poznańskiej i Górniczej Fot: UM Inowrocław

Od wielu lat mówi się o potrzebie przebudowy tego feralnego skrzyżowania w Inowrocławiu. W przyszłym roku mają ruszyć już prace budowlane dzięki porozumieniu samorządu miejskiego i powiatowego, a także wsparciu finansowemu przez rząd z Funduszu Dróg Samorządowych oraz wsparciu samorządu województwa.

Przebudowa skrzyżowania ulic: Poznańskiej, Prymasa Glempa, Staszica i Górniczej będzie dużym przedsięwzięciem logistycznym, dlatego dzisiaj w inowrocławskim ratuszu odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli władz miasta i powiatu, w celu koordynacji współpracy przy realizacji tego zadania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

  • Jutro Konfederacja wskaże kandydata na prezydenta. To może być ciekawe dla polskiej sceny politycznej wydarzenie

    W sobotę 18 stycznia w Warszawie odbędzie się zjazd elektorski w ramach prawyborów wewnętrznych w Konfederacji. Wydarzenie ciekawe, bowiem prawybory wzorowane są na ordynacji wyborczej wykorzystywanej w Stanach Zjednoczonych w wyborach prezydenckich, co jest w Polsce pionierskim działaniem. Prawybory mogą też wskazać w jakim kierunku ideologicznie pójdzie Konfederacja w przyszłości.

    Etykiety: Konfederacja

Wiadomości z regionu

Śledź nas