Jesteś tutaj: HomeInowrocławGW: Biegli wykluczają, że przyczyną śmierci młodego inowrocławianina było porażenie paralizatorem

GW: Biegli wykluczają, że przyczyną śmierci młodego inowrocławianina było porażenie paralizatorem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 11 maj 2020 18:46

W październiku w jednym z inowrocławskich mieszkań doszło do awantury, właścicielka mieszkania w obawie przed agresywnym 24-latkiem wezwała policję Policjanci podczas interwencji użyli paralizatora, w trakcie interwencji mężczyzna stracił przytomność, a w efekcie zmarł.

Jak informuje Gazeta Wyborcza, Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy wystąpiła o opinie do Zakładu Medycyny Sądowej, czy przyczyną zgonu było użycie paralizatora. Ekspertyza o której informuje Gazeta Wyborcza zaprzeczyła temu. Prokuratura chce uzyskać jeszcze opinie czy przebieg policyjnej interwencji był adekwatny, czy nie popełniono w jego trakcie błędów.

 

Wstępnie policjanci wskazali, że przyczyną zgonu było zażycie narkotyków, co również potwierdza jeden z biegłych Dodatkowo przyczynić mogło się też spożycie alkoholu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu