Jesteś tutaj: HomeInowrocławPo raz 8 radni zmierzą się z mieszkancami na murawie stadionu

Po raz 8 radni zmierzą się z mieszkancami na murawie stadionu

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław wtorek, 30 czerwiec 2020 15:48
Po raz 8 radni zmierzą się z mieszkancami na murawie stadionu Fot: UM Inowrocław

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na Piłkarski Festyn Rodzinny, który odbędzie się 26 lipca 2020 r. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

 

Festyn obfitować będzie w wiele atrakcji związanych z tematyką piłkarską, o które zadba organizator tj. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. OSiR zaprasza na turniej bubble football, pokazy freestyle football, piłkarskiego darta oraz inne gry i zabawy powiązane z piłką nożną.

 

W ramach festynu o godz. 16.00 rozegrany zostanie mecz piłkarski, w którym już po raz ósmy zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. W ubiegłym roku to Mieszkańcy naszego Miasta byli lepsi i pokonali ekipę Radnych, Polityków i Urzedników, wygrywając 5:2.

 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji meczów Reprezentację Mieszkańców Inowrocławia tworzyć będą osoby zgłaszające się indywidualnie oraz wyznaczone przez kluby osiedlowe i nie będące czynnymi zawodnikami klubów piłkarskich. O przyjęciu zawodnika do Reprezentacji Mieszkańców Inowrocławia decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Tegoroczne zapisy do drużyn przyjmowane będą do 20 lipca 2020 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, pokój 226, tel. 52 3555 355, e-mail: marketing@osir.inowroclaw.pl. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa w Piłkarskim Festynie Rodzinnym i dopingowania w meczu obu drużynom przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 tj. zachowanie dystansu społecznego, ograniczonej liczbie osób oraz obowiązkowej dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz pod nr telefonu: 52 3555 355.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

  We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

  Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

 • To będzie najważniejsze wydarzenie lekkoatletyczne w Polsce w 2020 roku

  Pandemia COVID-19 namieszała w kalendarzu imprez lekkoatletycznych, przesuwając rozpoczęcie sezonu. 19 sierpnia na stadionie Zawiszy odbędzie się II Memoriał Ireny Szewińskiej, najważniejsze zawody w polskim kalendarzu na 2020 roku. Już dzisiaj pojawiła się zapowiedź próby pobicia rekordu Polski w biegu na 2000 metrów, który jest nieruszony od blisko dwóch dekad.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Województwo wspomoże finansowo imprezy w gminach o najwyższej frekwencji

  Marszałek województwa Piotr Całbecki i przewodnicząca Sejmiku Województwa Elżbieta Piniewska zapowiadają przekazanie po 20 tys. zł na wsparcie organizacji wydarzenia kulturalnego lub rozrywkowego, dla gmin w których w najbliższą niedzielę frekwencja wyborcza będzie największa. To kolejne działania mające na celu promowanie frekwencji.

 • Interesy partii są ważniejsze od interesów narodowych (komentarz)

  W poniedziałek mieliśmy do czynienia w Polsce do rzeczy niebywałej i do tej pory niespotykanej – mieliśmy do czynienia bowiem z pseudodebatami - w podobnym czasie dwaj pretendenci do pełnienia najważniejszej funkcji w państwie zamiast debatować między sobą, debatowali sami ze sobą w dwóch różnych częściach kraju. Do dzisiaj trwa spór między sympatykami, która z tych pseudodebat była ważniejsza, ale tak naprawdę trzeba spojrzeć na to co się zdarzyło jak na coś bardzo przykrego.

Wiadomości z regionu