Jesteś tutaj: HomeInowrocławNiepokojąca kontrola policyjna – 8 na 10 kierowców jechało zbyt szybko

Niepokojąca kontrola policyjna – 8 na 10 kierowców jechało zbyt szybko

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 06 lipiec 2020 10:39
Niepokojąca kontrola policyjna – 8 na 10 kierowców jechało zbyt szybko Fot: KPP Inowrocław

W niedzielę 5 lipca na terenie powiatu inowrocławskiego prowadzona była akcja prewencyjna pod kryptonimem ,,prędkość”. Policjanci kontrolowali czy poruszający się po drogach przestrzegają przepisów, w tym przede wszystkim dotyczących dozwolonej prędkości.

Skontrolowano łącznie 116 kierowców, z których aż 98 naruszyło przepisy. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi.

 

Okres wakacji to też czas wzmożonego ruchu na polskich drogach, eksperci z branży turystycznej przewidują, że w tym roku głównie będziemy wypoczywać w kraju, przez co natężenie ruchu może być większe niż zazwyczaj. Policjanci apelują o odpowiedzialność na drodze.

 

O tym jak bezpiecznie przygotować się do wakacyjnej podroży wyjaśnia mistrz Europy w ratownictwie medycznym Marcin Borkowski. Więcej: Większość Polaków planuje wypoczynek wakacyjny w kraju. Eksperci przewidują większy ruch na polskich drogach

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • W sierpniu rusza sezon lekkoatletyczny. Za dwa tygodnie II Memoriał Ireny Szewińskiej

    Irena Szewińska to jedna z najwybitniejszych polskich sportsmenek, ale też osoba która jak przyznają lokalnie działacze, dzięki której Bydgoszcz miała szansę zaistnieć jako organizator dużych imprez lekkoatletycznych o randze międzynarodowej. 19 sierpnia odbędzie się na stadionie Zawiszy II memoriał jej imienia.

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu