Jesteś tutaj: HomeInowrocławWładze Inowrocławia rozmawiają z klubami sportowymi

Władze Inowrocławia rozmawiają z klubami sportowymi

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 23 lipiec 2020 16:08
Władze Inowrocławia rozmawiają z klubami sportowymi Fot: UM Inowrocław

Pandemia COVID-19 to trudny czas dla funkcjonowania klubów sportowych, które musiały na kilka tygodni właściwie całkowicie zawiesić działalność, a później funkcjonować przy ograniczeniach i obostrzeniach. Z racji możliwego ryzyka wystąpienia drugiej fali COVID-19, działacze sportowi nie mogą optymistycznie patrzeć w przyszłość. Temu zagadnieniu było poświęcone spotkanie prezydenta Inowrocławia z lokalnymi działaczami.

Z przedstawicielami klubów sportowych spotkał się prezydent Ryszard Brejza i jego zastępca Wojciech Piniewski. Ze strony prezydenta Brejzy padłą deklaracja, iż pomimo tego, ze recesja uderza w finanse miasta, samorząd będzie starał się wspierać kluby sportowe i inowrocławskich sportowców, finansowo.

 

- Mam także nadzieję, że sytuacja pandemiczna w kraju, pozwoli na normalne rozpoczęcie rozgrywek w nadchodzącym sezonie. Środowiska dzieci i dorosłych, skupione w inowrocławskich klubach sportowych, mają szczególnie dziś prawo do uzyskania pomocy - powiedział prezydent Ryszard Brejza.

 

W sezonie przedwcześnie zakończonym z powodu epidemii klubywspierało również Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznając dotacje, które pozwoliły utrzymać zatrudnienie wśród kadry trenerskiej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dobry weekend dla bydgoskich klubów w IV lidze

  8 i 9 sierpnia rozegrana została 2 kolejna IV ligi kujawsko-pomorskiej. Liderami po dwóch meczach są z kompletem punktów Włocłavia Włocławek i Sportis Łochowo. Swoje mecze wygrali także Zawisza i Chemik.

 • Sportis Business Club zainaugurował działalność

  W ubiegłym tygodniu działalność oficjalnie zainaugurował w Osielsku Sportis Business Club. Celem Business Clubu jest wsparcie finansowe dla rozwoju klubu piłkarskiego Sportis, który występuje na boisku w Łochowie. Drużyna seniorów awansowała w poprzednim (zakończonym szybciej z powodu COVID-19) sezonie do IV ligi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Prawie trzech na dziesięciu maturzystów nie zdało jeszcze egzaminu

  We wtorek oficjalnie Centralna Komisja Egzaminacyjna zaprezentowała wstępne wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego, który odbywał się w nietypowym czasie, bowiem w czerwcu. W skali kraju egzamin zdało już 74% wszystkich tegorocznych maturzystów – w województwie kujawsko-pomorskim zdawalność była nieco niższa i wyniosła 71,2%.

  Etykiety: matury
 • Formalne opóźnienia dotyczące budowy drogi ekspresowej S-10

  W lutym Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydała decyzję, którą można uznać za milową, w procesie przygotowania budowy drogi ekspresowej S-10 na odcinku Bydgoszcz i Toruń – decyzję środowiskową dla rekomendowanego przez GDDKiA wariantu przebiegu drogi. Do dzisiaj ta decyzja nie jest jednak jeszcze prawomocna.

Wiadomości z regionu