Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrzed dworcem załatają dziury

Przed dworcem załatają dziury

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 18 czerwiec 2013 17:00

Stan nawierzchni drogowej przed dworcem kolejowym w Inowrocławiu woła o pomstę do nieba. Nie wpływa także pozytywnie na wizerunek miasta, zresztą jak cały obecnie funkcjonujący budynek dworca. Ten teren należy jednak do PKP, zatem możliwości miasta w zabieganiu o poprawę nawietrzni są niewielkie. Właściwie ograniczać się mogą głównie do proszenia właściciela o podjęcie działań inwestycyjnych.

Apele pisemne prezydenta Ryszarda Brejzy nie spotykały się jednak ze zbytnim przebiciem wśród dyrekcji PKP. Jak zostaliśmy poinformowani, w tej sprawie interweniował także poseł Krzysztof Brejza, który uzyskał w końcu decyzję pozytywną.

 

Co prawda teren przed dworcem zostanie wyremontowany w ramach przewidywanej rewitalizacji dworca, ale zanim to nastąpi, zarządca terenu planuje wykonać doraźne pracę, które mają ułatwić komfort poruszania się pojazdów przed budynkiem dworca. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Liczby pokazują, że sytuacja epidemiczna się poprawia

    Średnia liczba dziennych zakażeń na COVID-19, które w ciągu ostatnich 7 dni stwierdzono w województwie kujawsko-pomorskim wyniosła na 100 tys. mieszkańców 32. Jest to wciąż wskaźnik wyższy niż średnia dla kraju, ale porównując z poprzednim tygodniem mamy wyraźny spadek o 13. Pokazuje to, że sytuacja epidemiczna w naszym województwie się poprawia.

    Etykiety: covid19
  • AFP: Covid-19 zabił jak dotąd ponad 2 mln osób, zakaziło się ponad 94 mln

    Od początku pandemii koronawirusem na całym świecie wykryto ponad 94 450 660 zakażeń, Covid-19 zabił ponad 2 022 740 osób - podaje w niedzielę AFP, w oparciu o oficjalne statystyki poszczególnych krajów i dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu