Jesteś tutaj: HomeInowrocławBrathanki, Anna Rusowicz i Oceana sobotnimi gwiazdami Dni Inowrocławia

Brathanki, Anna Rusowicz i Oceana sobotnimi gwiazdami Dni Inowrocławia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 21 czerwiec 2013 19:38

Trwają Dni Inowrocławia, za nami dzień sportowych zmagań, a już jutro wiele się będzie działo w pod halą sportową, gdzie już czeka na inowrocławian scena koncertowa.

W piątek uczniowie z inowrocławskich szkół rywalizowali w ramach zawodów pływackich, zaś młodzież brała udział w turnieju tenisa stołowego. Jutro natomiast od rana odbywać się będzie V Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych, gdzie rywalizacja odbywać się będzie w ramach dyscyplin – piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej.

O godzinie 16 pod halą sportową odbędzie się ogólnopolski happ

ening w rytm wolnych serc. Jest to inicjatywa Komendy Głównej Policji, w ramach której młodzież zwróci uwagę na zagrożenie pochodzące ze strony używek.

 

Później rozpocznie się koncert zespołów: Anna Rusowicz, Brathanki i Oceania.

 

W niedzielę planowany jest mecz pomiędzy mieszkańcami Inowrocławia a miejskimi radnymi. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu