Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław stawia na patriotyczne iluminacje i dekoracje

Inowrocław stawia na patriotyczne iluminacje i dekoracje

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 10 listopad 2020 15:17
Inowrocław stawia na patriotyczne iluminacje i dekoracje Archiwum

W tym roku oficjalnych uroczystości w Święto Niepodległości nie będzie w Inowrocławiu, co wydaje się zrozumiałe w sytuacji, gdy borykamy się z epidemią COVID-19. Inowrocławski ratusz chce zadbać jednak o świąteczny klimat w inny sposób – już od dzisiaj (10 listopada), przez kolejne dni symbol Inowrocławia – Solanki będą po zmroku oświetlane w barwach biało-czerwonych.

Ulice w centrum Inowrocławia zostały także udekorowane w sposób patriotyczny. Uroczystości pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich, gdzie co roku świętowano 11 listopada, jako tako nie będzie, natomiast w godzinach 10:00 – 12:00 wojsko wystawi posterunek honorowy przy pomniku, każdy zainteresowany, będzie mógł zatem z zachowaniem dystansu społecznego, złożyć wiązankę kwiatów.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu