Jesteś tutaj: HomeInowrocławKujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław szukają wolontariuszy na 29. Finał WOŚP w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław szukają wolontariuszy na 29. Finał WOŚP w Inowrocławiu

Napisane przez  KCK Inowrocław Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 16 listopad 2020 15:08

Bez WOLONTARIUSZY nie ma Finału WOŚP, a w tym roku Kujawskie Centrum Kultury  i Miasto Inowrocław potrzebują ich aż dwustu! Chcesz kwestować na ulicach Inowrocławia z orkiestrowymi puszkami i serduszkami w rękach? Zapraszamy już dziś do zgłaszania się jako wolontariusz inowrocławskiego Sztabu Miejskiego w Kujawskim Centrum Kultury w Inowrocławiu.

29. Finał gra pod hasłem „FINAŁ Z GŁOWĄ” dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak zawsze na początku roku, tym razem 10 stycznia 2021 roku, już 29. raz –  w okresie, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i wystawił nas na próbę - potrzebujemy powrotu do kolorów, które zawsze niesie za sobą Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - kolorów miłości, radości i optymizmu.

 

Jak dołączyć do najbardziej kolorowej orkiestry świata? Zgłaszać można się przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z tym, aby stać się wolontariuszem! Po wysłaniu zgłoszenia należy poczekać na kontakt mailowy ze strony Sztabu KCK, a później przynieść podpisany formularz.

 

Jeśli chcesz przyjść osobiście i złożyć dokumenty, możesz wypełnić tradycyjne, papierowe zgłoszenie i zostawić je w sekretariacie KCK. Także w tym wypadku należy oczekiwać kontaktu ze Sztabem w celu potwierdzenia danych.

 

- Jeżeli macie pytania lub chcecie złożyć dokumenty na miejscu, zapraszam na spotkanie podczas dyżuru dla wolontariuszy w siedzibie Sztabu w Kujawskim Centrum Kultury. Dyżur będzie trwać w godzinach 14-16 od poniedziałku do piątku – mówi Donata Tokoń, Szef Sztabu Miejskiego w Inowrocławiu.

 

W tym roku Sztab wyjątkowo prosi wszystkich chętnych, aby w miarę możliwości rejestrować się mailowo, a pytania zadawać telefonicznie pod numerem telefonu 781 876 423. Jak co roku, KCK działa pod numerem sztabu #5467.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu