Jesteś tutaj: HomeInowrocławKujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław szukają wolontariuszy na 29. Finał WOŚP w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław szukają wolontariuszy na 29. Finał WOŚP w Inowrocławiu

Napisane przez  KCK Inowrocław Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 16 listopad 2020 15:08

Bez WOLONTARIUSZY nie ma Finału WOŚP, a w tym roku Kujawskie Centrum Kultury  i Miasto Inowrocław potrzebują ich aż dwustu! Chcesz kwestować na ulicach Inowrocławia z orkiestrowymi puszkami i serduszkami w rękach? Zapraszamy już dziś do zgłaszania się jako wolontariusz inowrocławskiego Sztabu Miejskiego w Kujawskim Centrum Kultury w Inowrocławiu.

29. Finał gra pod hasłem „FINAŁ Z GŁOWĄ” dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak zawsze na początku roku, tym razem 10 stycznia 2021 roku, już 29. raz –  w okresie, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i wystawił nas na próbę - potrzebujemy powrotu do kolorów, które zawsze niesie za sobą Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - kolorów miłości, radości i optymizmu.

 

Jak dołączyć do najbardziej kolorowej orkiestry świata? Zgłaszać można się przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z tym, aby stać się wolontariuszem! Po wysłaniu zgłoszenia należy poczekać na kontakt mailowy ze strony Sztabu KCK, a później przynieść podpisany formularz.

 

Jeśli chcesz przyjść osobiście i złożyć dokumenty, możesz wypełnić tradycyjne, papierowe zgłoszenie i zostawić je w sekretariacie KCK. Także w tym wypadku należy oczekiwać kontaktu ze Sztabem w celu potwierdzenia danych.

 

- Jeżeli macie pytania lub chcecie złożyć dokumenty na miejscu, zapraszam na spotkanie podczas dyżuru dla wolontariuszy w siedzibie Sztabu w Kujawskim Centrum Kultury. Dyżur będzie trwać w godzinach 14-16 od poniedziałku do piątku – mówi Donata Tokoń, Szef Sztabu Miejskiego w Inowrocławiu.

 

W tym roku Sztab wyjątkowo prosi wszystkich chętnych, aby w miarę możliwości rejestrować się mailowo, a pytania zadawać telefonicznie pod numerem telefonu 781 876 423. Jak co roku, KCK działa pod numerem sztabu #5467.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu