Jesteś tutaj: HomeInowrocław„Poznaj Inowrocław na nowo” - akcja promocyjna miasta

„Poznaj Inowrocław na nowo” - akcja promocyjna miasta

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław wtorek, 17 listopad 2020 13:58

Miasto Inowrocław rozpoczyna nowy projekt, w którym przedstawia miejskie ciekawostki. W krótkich filmach, ukazane zostaną kadry, przedstawiające miejsca warte zobaczenia - zarówno te najpopularniejsze, jak i już nieco zapomniane lub nawet jeszcze niektórym nieznane…

 

Pierwszy odcinek z cyklu „Poznaj Inowrocław na nowo” przybliża widzom Stałą Wystawę Solnictwa. Odwiedzając to wyjątkowe miejsce, możemy przenieść się do nieistniejącej już inowrocławskiej kopalni soli i poznać najstarszą historię miasta. Przygotowane filmy pozwolą także zobaczyć miejsca, które obecnie, z powodu wprowadzonych obostrzeń, pozostają zamknięte.

 

Na początku pandemii Miasto Inowrocław prowadziło kampanię promującą atrakcje turystyczne na zdjęciach, pod hasłem „Inowrocław Will Wait”. Nowa akcja jest skierowana nie tylko do mieszkańców, ale również do turystów. Po obejrzeniu materiałów, z pewnością wielu z nich, chętnie odwiedzi te zakątki miasta, gdy już będzie to możliwe, zatem hasło „Inowrocław Will Wait” jest jak najbardziej aktualne.

 

Premiera pierwszego odcinka „Poznaj Inowrocław na nowo” odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00, na kanale YouTube oraz profilu Miasta Inowrocławia na portalu społecznościowym Facebook.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu