Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławianka wygrała Przegląd Pieśni Patriotycznych

Inowrocławianka wygrała Przegląd Pieśni Patriotycznych

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław środa, 18 listopad 2020 16:43

Julia Luber zajęła pierwsze miejsce w I Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych, który odbył się online. Inowrocławianka zaśpiewała najlepiej spośród ponad 100 uczestników.

 

Julia uczęszcza na sekcję wokalną Kujawskiego Centrum Kultury. Do konkursu przygotowywała ją pedagog Kinga Rogóż, nauczyciel śpiewu z wieloletnim doświadczeniem.

 

Nagrania laureatów zostały opublikowane w serwisie YouTube oraz na portalu społecznościowym Facebook, na profilu Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu