Jesteś tutaj: HomeInowrocławKolejny etap remontu inowrocławskich tężni solankowych

Kolejny etap remontu inowrocławskich tężni solankowych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 18 listopad 2020 16:48
Kolejny etap remontu inowrocławskich tężni solankowych Fot: UM Inowrocław

Od wtorku zamknięte dla gości są inowrocławskie tężnie solankowe, dzień wcześniej teren został bowiem przekazany wykonawcy, który dokończy rozpoczęty już kilka miesięcy temu remont. Prace są wymagane z uwagi na wieloletnią eksploatację tarniny.

Pracę realizowane są ,,na raty”, bowiem tarnina jest w Polsce towarem deficytowym, w szczególności, że również inne tężnie prowadziły w ostatnim czasie remonty. Obecne prace zakładają wymianę już ostatniej partii – 73 przęsł tarniny oraz rusztu drewnianego. Wykonawca również wymieni podłogę na tarasie widokowym.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu