Jesteś tutaj: HomeInowrocławFlandria ma dla was bezpłatne badania, a my masaże

Flandria ma dla was bezpłatne badania, a my masaże

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 28 czerwiec 2013 11:34

Jutro Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Flandria wraz z Centrum Medycznym Farma-med w Inowrocławiu organizuje Dzień Bezpłatnych Badań. Czyli profilaktyka dla każdego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Kujawski, z tego powodu mamy dla was bezpłatne masaże.

 

Badania odbywać się będą w godzinie 9:30 – 15:00 przy ulicy Narutowicza 24. Będziemy mogli w tym okresie: zmierzyć ciśnienie tętnicze, zmierzyć poziom cukru, dokonać pomiaru BMI tkanki tłuszczowej, wykonać badanie słuchu, badanie EKG, badania spirometryczne.

Będzie można skorzystać także z badań specjalistycznych (alergolog, laryngolog i ortopeda), wcześniej należy się jednak zarejestrować pod numerem telefonu – 52-35-35-935.

 

Dla naszych czytelników mamy jeden voucher na bezpłatne masaże w Centrum Medycznym Farma-med.  Około godziny16 na naszym fan page w serwisie Facebook pojawi się pytanie konkursowe. Osoby, które nas nie polubiły zachęcamy do tego - www.facebook.com/PortalKujawski

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • ,,Kolejne pokolenie AK walczy z kolejnym pokoleniem UB” Czy jest to podział na kolejne pokolenia?

    Dzisiaj obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w którym upamiętniamy podziemie antykomunistyczne, osoby nie zgadzające się na podporządkowanie Polski Moskwie, za co zapłaciły tragiczną karę. Jest to jednak święto opowiadające o wojnie domowej, o trudnej dla Polaków historii, wcale nie tak odległej, z którą musimy się rozprawić. Nie raz pojawia się slogan, że spory jakie przy okazji 1 marca się pojawiają to walka kolejnego ,,pokolenia AK z UB”, mamy zatem do czynienia z wciąż otwartą raną.

  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

Wiadomości z regionu