Jesteś tutaj: HomeInowrocławFlandria ma dla was bezpłatne badania, a my masaże

Flandria ma dla was bezpłatne badania, a my masaże

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 28 czerwiec 2013 11:34

Jutro Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Flandria wraz z Centrum Medycznym Farma-med w Inowrocławiu organizuje Dzień Bezpłatnych Badań. Czyli profilaktyka dla każdego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Kujawski, z tego powodu mamy dla was bezpłatne masaże.

 

Badania odbywać się będą w godzinie 9:30 – 15:00 przy ulicy Narutowicza 24. Będziemy mogli w tym okresie: zmierzyć ciśnienie tętnicze, zmierzyć poziom cukru, dokonać pomiaru BMI tkanki tłuszczowej, wykonać badanie słuchu, badanie EKG, badania spirometryczne.

Będzie można skorzystać także z badań specjalistycznych (alergolog, laryngolog i ortopeda), wcześniej należy się jednak zarejestrować pod numerem telefonu – 52-35-35-935.

 

Dla naszych czytelników mamy jeden voucher na bezpłatne masaże w Centrum Medycznym Farma-med.  Około godziny16 na naszym fan page w serwisie Facebook pojawi się pytanie konkursowe. Osoby, które nas nie polubiły zachęcamy do tego - www.facebook.com/PortalKujawski

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu