Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławscy radni musieli obradować nieplanowo

Inowrocławscy radni musieli obradować nieplanowo

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 22 grudzień 2020 14:30

W ubiegłym tygodniu Rada Miejska w Inowrocławiu uchwaliła budżet miasta na 2021 rok, dzisiaj radni zdalnie połączyli się po raz kolejny, bowiem konieczne było podjęcie jeszcze dodatkowej uchwały.

 

Po uchwaleniu budżetu konieczne jest też przyjęcie uchwały o wydatkach z budżetu na kończący się rok, które z końcem roku nie wygasną, a będą kontynuowane w kolejnym. Taką uchwałę inowrocławscy radni podjęli przed tygodniem, okazało się jednak, że jedno z zadań realizowanych przez Zakład Robót Publicznych będzie kwotowo niższe, stąd też dzisiaj konieczne było przyjęcie uchwały na nowo, ze skorygowaną kwotą.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Grudzień okazał się jeszcze tragiczniejszy o listopada

    W grudniu według danych Eurostatu w województwie kujawsko-pomorskim stwierdzono 3,5 tys. zgonów, to najwięcej od czasu II wojny światowej, także więcej o listopada, który uznawany był do tej pory jako najbardziej tragiczny miesiąc – prawie 2,9 tys. zgonów. Wstępne dane wskazują, że w 2020 roku w naszym województwie zmarło ponad 26 tys. osób.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu