Jesteś tutaj: HomeInowrocławPonad 100 tys. zebrane przez WOŚP w Inowrocławiu – to nowy rekord

Ponad 100 tys. zebrane przez WOŚP w Inowrocławiu – to nowy rekord

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 01 luty 2021 12:04
Ponad 100 tys. zebrane przez WOŚP w Inowrocławiu – to nowy rekord Fot: WOŚP

Jak wynika ze wstępnego podsumowania zbiórki w ramach 29 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano w Inowrocławiu kwotę 101 tys. i 285 zł. Ta kwota będzie wyższa, bowiem nie zakończyły się jeszcze wszystkie licytacje. Jest to nowy rekord zamknięcia Finału WOŚP w Inowrocławiu.

 

W głównej mierze są to pieniądze zebrane przez wolontariuszy do puszek. W tym roku, z powodu ograniczeń pandemicznych popularne stały się eSkarbonki, w ramach których mogliśmy wesprzeć WOŚP przelewając symboliczną kwotę przez internet – w tej formule Inowrocław zebrał do tej pory prawie 5,5 tys. zł.

 

Sztab WOŚP w Inowrocławiu organizuje Kujawskie Centrum Kultury. Wśród trwających licytacji najbardziej popularne jest szklane serce przekazane przez posłankę Magdalenę Łośko, jego cena w chwili obecnej przekroczyła już 2 tys. zł.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu