Jesteś tutaj: HomeInowrocławGalerie handlowe zamknięte – sklepy w centrum miasta działają, często walcząc o życie

Galerie handlowe zamknięte – sklepy w centrum miasta działają, często walcząc o życie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 24 marzec 2021 09:03
Galerie handlowe zamknięte – sklepy w centrum miasta działają, często walcząc o życie Fot: UM Inowrocław

Od soboty w centrach handlowych działają jedynie sklepy z żywnością i apteki, pozostała działalność usługowa jest nieczynna. Nie można też zrobić zakupów np. w sklepach odzieżowych. Tego typu punkty handlowe normalnie mogą jednak funkcjonować w centrum Inowrocławia. Inowrocławski ratusz chcąc wesprzeć lokalny biznes – przypomina o tym.

– Podawana przez nas informacja jest odpowiedzią na apel naszych lokalnych przedsiębiorców. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, liczy się każda forma pomocy. Wspierajmy lokalne firmy – mówi prezydent Ryszard Brejza.

 

Władze Inowrocławia promują kupowanie jedzenia na wynos. Zbliżająca się Wielkanoc to także okazja do skorzystania z cateringu.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu