Jesteś tutaj: HomeInowrocławCementownia Kujawy pomoże w kształceniu automatyków

Cementownia Kujawy pomoże w kształceniu automatyków

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 08 kwiecień 2021 13:07

W maju rozpocznie się rekrutacja w Zespole Szkół Niepublicznych w Piechcinie (pod Żninem) do kształcenia w zawodzie automatyka, który jak wynika z zestawień jest jednym z najbardziej potrzebnych na polskim rynku pracy. Będzie to klasa partnerska utworzona przy pomocy firm Lafarge oraz Elgra Engineering.


Lafarge jest obecnie właścicielem Cementowni Kujawy, czyli jako pracodawca poszukuje automatyków, a co za tym idzie, absolwenci klasy patronackiej będą mieli duże szanse na zatrudnienie w tej firmie. Elgra Engineering z Inowrocławia to z kolei firma technologiczna wdrażająca rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej.

 

W 2018 roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Piechcinie firma Lafarge utworzyła inną klasę patronacką dla zawodów ślusarza, spawacza i mechanika.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu