Jesteś tutaj: HomeInowrocławPark Solankowy może stać się najlepszym produktem turystycznym 2013 roku

Park Solankowy może stać się najlepszym produktem turystycznym 2013 roku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 08 październik 2013 14:12

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wręczyła w ubiegłym tygodniu prezydentowi Ryszardowi Brejzie statuetkę i certyfikat potwierdzający nadanie tytułu ,,Najlepszego Produktu Turystycznego Regionu 2013” dla Parku Solankowego w Inowrocławiu.

W skali województwa kujawsko-pomorskiego Inowrocław uzyskał zatem już pewien prestiż. Przyznanie tego certyfikatu otwiera także drogę do udziału w ogólnopolskim plebiscycie na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny 2013”, który organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną.

 

Regionalna kapituła doceniła między innymi oddaną do użytku w tym roku Pijalnię Wód Mineralnych, która mieści się na terenie Solanek.

Nie pozostaje nam więc nic innego niż trzymać kciuki za Park Solankowy.

 

Kilka dni temu zakończył się natomiast inny plebiscyt który Polska Organizacja Turystyczna przeprowadziła wraz z portalem Wirtualna Polska. Internauci za najciekawszą atrakcję w roku 2013 uznali Chmielaki Krasnostawkie. Niewiele mniej głosów zdobyły inowrocławskie Solanki. Pozostałe wydarzenia znalazły się daleko w tyle. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas