Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław podziękował prezydentowi za obwodnice

Inowrocław podziękował prezydentowi za obwodnice

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 14 październik 2013 19:25

Władze Inowrocławia oficjalnie podziękowały prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, ze składane w 2010 roku obietnice dotyczące budowy obwodnicy Inowrocławia zostaną zrealizowane.

Prezydent Bronisław Komorowski udał się w poniedziałek z wizytą do Inowrocławia. Uczestniczył pierw w uroczystości nadania sztandaru  dla 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych w Inowrocławiu, która jest chlubą Kujaw.

 

Następnie w Urzędzie Miasta miała miejsce okolicznościowa uroczystość, na której inowrocławscy samorządowcy podziękowali głowie państwa za realizowaną obietnicę. W 2010 roku w czasie wiecu wyborczego Bronisława Komorowskiego najwyżsi przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, w tym premier Donald Tusk obiecywali budowę obwodnicy tego miasta. Jak wynika z dokumentów przyjętych przez rząd, ta inwestycja ma szansę zostać zrealizowana w najbliższych latach, w przeciwieństwie wobec drogi ekspresowej S-5, której los jest niepewny.

 

Prezydent odwiedził także inowrocławskie Solanki. 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu