Jesteś tutaj: HomeInowrocławKierowcy się wściekali, bo ktoś zapomniał usunąć znaku

Kierowcy się wściekali, bo ktoś zapomniał usunąć znaku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 01 grudzień 2013 21:51

W miejscowości Jacewo dosłownie 2 km od centrum Inowrocławia kierowców denerwował znak B-33, który ograniczał prędkość do 30 km/h. Skoro droga prosto, to skąd takie restrykcyjne ograniczenie? – pytało się wielu ze zdziwieniem.

Okazało się, że znak ten w tym miejscu już dawno nie powinien się znajdować, ale przez czyjeś niedopatrzenie kierowcy wprowadzani byli w błąd.

 

Po wpisach jednego z internautów sprawą zainteresował się radny Sławomir Szeliga, który w tej sprawie skierował interpelacje do władz powiatu. Te dość szybko znak usunęły, a radnego poinformowano, że wykonawca robót drogowych wprowadził na czas prac tymczasowe ograniczenie prędkości. Po ich zakończeniu zapomniał jednak usunąć znaku. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

  Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

 • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

  Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
 • Co się zmienia od 30 maja?

  Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od soboty 30 maja wejdzie w życie IV etap odmrażania życia społecznego. Stosowny akt prawny został opublikowany w piątek późnym wieczorem.

  Etykiety: covid19 koronawirus
 • Ekonomia nie zawsze jest bezduszna i pozbawiona empatii

  Powoli temat koronawirusa zaczyna schodzić na dalszy plan, natomiast coraz więcej będzie się mówić o skutkach ekonomicznych pandemii, których doświadczać możemy w naszym życiu. Jeszcze kilka tygodni temu widoczny był w polityce dylemat – zamrażać gospodarkę w celu ratowania najbardziej narażonych na utratę życia z powodu COVID-19, czy skupiać się na ratowaniu gospodarki. Dzisiaj widzimy, że bardziej humanitarna polityka może również być skuteczniejsza gospodarczo.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu