Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławscy policjanci będą mieli lepsze warunki pracy

Inowrocławscy policjanci będą mieli lepsze warunki pracy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 18 grudzień 2013 19:57

Poseł Krzysztof Brejza cieszy się, że udało się zarezerwować w budżecie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych 8 mln zł na rozbudowę Komendy Policji wraz z kasynem przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu.

Prace remontowe mają się rozpocząć na przełomie I i II kwartału roku 2014. Jeszcze w tym miesiącu mają się zakończyć prace projektowe, a w pierwszych dniach nowego roku ma zostać złożony wniosek o pozwolenie na budowę. Prace mają się zakończyć mniej więcej za rok.

 

Obecnie policjanci muszą pracować zatłoczonych pomieszczeniach, co także wpływa negatywnie na komfort obsługi interesantów.

 

Nowy budynek, który zostanie zaadoptowany na potrzeby komendy został dzięki działaniom posła Brejzy przekazany policji z zasobów Agencji Mienia Wojskowego, która wstępnie planowała go zlicytować. 

Warte obejrzenia

  • Mecz Sportisu z Zawiszą był hitem 14 kolejki. Niebiesko-czarni nowym liderem

    Na najciekawsze mecze w tym sezonie IV ligi musieliśmy poczekać dopiero do jesieni. Hitem 14 kolejki był pojedynek Sportisu Łochowo z Zawiszą Bydgoszcz. Ten mecz można uznać za bardzo ciekawy, było w nim bowiem pełno emocji i gry do ostatniej minuty. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

    Coraz bardziej na rozgrywki odbija się epidemia COVID-19, od kilku kolejek kibice mecze

    Etykiety: piłka nożna
  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu