Jesteś tutaj: HomeInowrocławZamiast łącznika powstanie nietypowe połączenie drogowe

Zamiast łącznika powstanie nietypowe połączenie drogowe

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 15 kwiecień 2014 19:36

Urząd Miasta Inowrocławia podsumował konsultacje społeczne dotyczące przebiegu łącznika, który miał powstać w centrum miasta. Udział w konsultacjach wzięło tylko około 200 mieszkańców, którzy w większości opowiedzieli się za koncepcją przedstawioną na mapce.

Przyjęta koncepcja zbytnio nie poprawi wydolności ruchu w centrum Inowrocławia. Wedle wstępnej koncepcji ulica Wojska Polskiego miała zostać wydłużona aż do ulicy Poznańskiej. Pojawił się jednak problem z dogadaniem z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie przebudowy skrzyżowania przy ulicy Poznańskiej, co uniemożliwiło realizację tej inwestycji.

 

Ratusz obawiając się utraty środków unijnych zaproponował zatem drugi wariant, który dano pod konsultacje mieszkańcom. Ci jednak zbytnio z tego prawa głosu nie skorzystali, o czym świadczy bardzo niska frekwencja.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Sondaże wskazują, że kujawsko-pomorskie zagłosuje za Trzaskowskim

    Batalia o to kto zostanie prezydentem RP do 2025 roku jest wyjątkowo zacięta, bastionami Andrzeja Dudy jest ściana wschodnia, gdzie np. w województwie podkarpackim prognozuje się jemu poparcie powyżej 70%. W większości województw według sondaży wygra jednak Rafał Trzaskowski, choć w żadnym tak spektakularnie jak Duda na Podkarpaciu.

  • Przy takim poziomie emocji politycznych nie interesują nas argumenty i fakty

    Przed nami ostatni tydzień kampanii wyborczej, na pewno pod względem emocji i polaryzacji niespotykanych do tej pory. W praktyce dość spory przekaz kierowany czy to przez media czy w mediach społecznościowych adresowany jest do małego grona niezdecydowanych, którzy mogą przesądzić o prezydenturze. Odbiorców przekazu co prawda jest znacznie więcej, ale oni i tak już od dawna wiedzą jak zagłosują, przekonanie ich do zmiany zdania graniczy z cudem.

Wiadomości z regionu