Jesteś tutaj: HomeInowrocławZatrzymano szajkę handlującą narkotykami

Zatrzymano szajkę handlującą narkotykami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 26 październik 2012 14:29

Dzisiaj sąd w Inowrocławiu podjął decyzję o zastosowaniu aresztu wobec dwójki mężczyzn, którzy w środę zostali zatrzymani przez policjantów pod zarzutem obrotu narkotykami.

 

Sprawa ma swój początek dużo wcześniej, bo policjanci zajmujący się na co  dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, robili ustalenia i  weryfikowali informacje na temat przestępczej grupy. W dniu 24 października mundurowi wkroczyli do mieszkań trójki inowrocławian. Podejrzenia, co do  poszczególnych osób zajmujących się rozprowadzaniem narkotyków  potwierdziły się. W jednym z mieszkań ujawniona została amfetamina w  ilości, z której można było zrobić ponad 300 porcji. Policjanci znaleźli  również wagi do rozważania narkotyków i woreczki.  Zatrzymanych zostało 3 mężczyzn w wieku od 21 do 37 lat. Jednemu z nich  śledczy postawili zarzut posiadania narkotyków. Drugi mężczyzna usłyszał  zarzut posiadania narkotyków oraz udzielania ich innej osobie. 37 latek natomiast odpowie również za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości  narkotyków dla osiągnięcia korzyści materialnej – relacjonuje  aps. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej Policji.

 

Za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu