Jesteś tutaj: HomeInowrocławGłodówka w Solino bez większego odzewu

Głodówka w Solino bez większego odzewu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 22 październik 2014 13:57

Trwa drugi dzień strajku głodowego pracowników Inowrocławskich Kopalni Soli ,,Solino”, których właścicielem jest grupa PKN Orlen. Do tej pory w siedzibie IKS ,,Solino” przy ulicy Świętego Ducha w Inowrocławiu nie pojawili się przedstawiciele wojewody, reprezentujący rząd w terenie.

Tak jak wczoraj pisaliśmy protestujący oczekują dymisji zarząd spółki, realizacji przez należący do Skarbu Państwa PKN Orlen porozumień zawartych w pakiecie socjalnym, w tym przeprowadzenia szeregu inwestycji oraz przywrócenia do rady nadzorczej IKS ,,Solino” przedstawiciela pracowników.

 

Będziemy państwa informować na bieżąco o trwającym proteście.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu