Jesteś tutaj: HomeInowrocławWroński chce debaty prezydenckiej

Wroński chce debaty prezydenckiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 22 październik 2014 20:22

Kandydat na prezydenta Inowrocławia Marcin Wroński uważa, że podstawą przeprowadzania wyborów w demokratycznych państwach powinny być debaty prezydenckie. Z tego powodu wyzwał urzędującego obecnie prezydenta Ryszarda Brejzę na debatę przedwyborczą.

- Nasza wizja miasta w sposób znaczący różni się od obecnie realizowanej. Patrząc na rosnące zadłużenie miasta, masową emigrację zarobkową inowrocławian, upadek wielu zakładów pracy, możemy stwierdzić, że wizja miasta obecnej ekipy zbankrutowała – mówił na konferencji prasowej Marcin Wroński - Uważamy, że miasto wielkości Inowrocławia powinno opierać swoją strategię rozwoju o przemysł, a uzdrowisko powinno być dodatkiem, a nie priorytetem.

 

Do debaty jednak najprawdopodobniej nie dojdzie, gdyż komitet Ryszarda Brejzy daje sygnały, z których wynika, że obecny prezydent w takiej debacie udziału nie weźmie.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu