Jesteś tutaj: HomeInowrocławDziennikarze i politycy będą kwestować na rzecz Banku Żywności

Dziennikarze i politycy będą kwestować na rzecz Banku Żywności

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 14 grudzień 2012 14:34

W sobotę w inowrocławskim marketach sieci Polomarket odbędzie się VIII Świąteczna Zbiórka pt,, Bądź z nami w Święta”.

 

Politycy i dziennikarze będą pomagać mieszkańcom pakować zakupy, przy okazji kwestując na rzecz najbardziej potrzebujących. Akcją zostaną objęte markety przy ulicach: Laubitza i Emilii Plater. Po za zbiórką pieniędzy zostaną ustawione także kosze, gdzie zbierana będzie żywność. Patronat nad inicjatywą objął prezydent Ryszard Brejza.

 

Udział w akcji zapowiedzieli także jego zastępcy, dyrektorzy miejskich spółek oraz politycy reprezentujący różne opcje. Nie zabraknie także przedstawicielek naszej redakcji.

 

Po raz pierwszy Inowrocławska Zbiórka Żywności miała miejsce w 2004 roku, zebrano wtedy 2 tysiące złotych. Przez kolejne lata udało się zebrać łącznie ponad 35 tysięcy złotych.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.