Jesteś tutaj: HomeInowrocławUczcili pamięć ze złamaniem prawa?

Uczcili pamięć ze złamaniem prawa?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 11 styczeń 2013 19:14
Wideo reportaż z 5 stycznia

W ubiegłą sobotę Inowrocław świętował 94 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Grupa kibiców Zawiszy Bydgoszcz, aby uświetnić to wydarzenie odpaliła race świetlne i wzniosła okrzyk ,,Cześć i chwała bohaterom!”. Dostaliśmy informację, że śledztwo w tej sprawie prowadzi inowrocławska policja.

 

Kilka osób zostało już przesłuchanych, według naszych informacji najprawdopodobniej przyczyną prowadzonego postępowania jest nielegalne odpalanie rac. Wygląda na to, że w Polsce nie można okazywać wdzięczności naszym bohaterskim przodkom – napisał w serwisie społecznościowym Rafał Cyms, współorganizator inowrocławskich obchodów, a zarazem wnuk kapitana Pawła Cymsa, który w 1919 roku dowodził walkami o Inowrocław – Tym zajmuje się nasza policja zamiast ścigać przestępców – komentuje Cyms.

 

Najwidoczniej inowrocławska policja nie ma nic do roboty i się takimi rzeczami zajmuje – powiedział nam poseł PiS Kosma Złotowski, który jeżeli zostaną postawione komukolwiek zarzuty w tej sprawie, to zapowiada, że podejmie interwencje.

 

Zdziwienia sprawą nie kryje także kilku radnych z Inowrocławia.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

  • Sejm za prawem do odmowy sprzedaży osobom bez maseczek

    Dodatki do wynagrodzeń medyków skierowanych do walki z COVID-19, zwolnienie ich z odpowiedzialności karnej za błędy popełnione podczas leczenia i wprowadzenie prawa do odmowy sprzedaży osobom bez maseczek – to kilka z rozwiązań zawartych w nowelizacji przyjętej w czwartek przez Sejm.

    Etykiety: Sejm RP covid19
  • Mamy pierwsze 10 tys. zakażeń w województwie, ta liczba szybko może się podwoić

    W czwartek stwierdzono w województwie kujawsko-pomorskim 906 nowych zakażeń COVID-19, co pokazuje, że zbliżamy się powoli do przekroczenia tysiąca przypadków dziennie. Od początku pandemii w naszym województwie stwierdzono 10.523 przypadki, z powodu COVID-19 zmarło 125 osób. Obecnie mamy aktywne 8182 przypadki.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu