Jesteś tutaj: HomeInowrocławUczcili pamięć ze złamaniem prawa?

Uczcili pamięć ze złamaniem prawa?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 11 styczeń 2013 19:14
Wideo reportaż z 5 stycznia

W ubiegłą sobotę Inowrocław świętował 94 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Grupa kibiców Zawiszy Bydgoszcz, aby uświetnić to wydarzenie odpaliła race świetlne i wzniosła okrzyk ,,Cześć i chwała bohaterom!”. Dostaliśmy informację, że śledztwo w tej sprawie prowadzi inowrocławska policja.

 

Kilka osób zostało już przesłuchanych, według naszych informacji najprawdopodobniej przyczyną prowadzonego postępowania jest nielegalne odpalanie rac. Wygląda na to, że w Polsce nie można okazywać wdzięczności naszym bohaterskim przodkom – napisał w serwisie społecznościowym Rafał Cyms, współorganizator inowrocławskich obchodów, a zarazem wnuk kapitana Pawła Cymsa, który w 1919 roku dowodził walkami o Inowrocław – Tym zajmuje się nasza policja zamiast ścigać przestępców – komentuje Cyms.

 

Najwidoczniej inowrocławska policja nie ma nic do roboty i się takimi rzeczami zajmuje – powiedział nam poseł PiS Kosma Złotowski, który jeżeli zostaną postawione komukolwiek zarzuty w tej sprawie, to zapowiada, że podejmie interwencje.

 

Zdziwienia sprawą nie kryje także kilku radnych z Inowrocławia.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu