Jesteś tutaj: HomeInowrocławJest szansa na prawo jazdy w Inowrocławiu

Jest szansa na prawo jazdy w Inowrocławiu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 24 styczeń 2013 13:23

Być może w przyszłości mieszkańcy Inowrocławia i miast sąsiadujących nie będą musieli jeździć do Bydgoszczy zdawać egzaminu państwowego na prawo jazdy.

 

Projekt ustawy umożliwiający powoływanie Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego przygotowali parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. O poparcie tego projektu parlamentarzystów z okręgu bydgoskiego prosił na dzisiejszym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu Miłośników Ziemi Bydgoskiej wnioskował poseł Krzysztof Brejza.

 

W opinii parlamentarzysty skorzystali by na tym zarówno mieszkańcy Inowrocławia, jak i Bydgoszczy, gdyż tzw. ,,eLki” w mniejszym stopniu utrudniały by ruch w tym mieście.

 

Propozycję utworzenia WORD w Inowrocławiu popiera Urząd Marszałkowski . Deklarację poparcia projektu wyrazili także wstępnie pozostali parlamentarzyści z okręgu bydgoskiego.

Mieszkańcy Inowrocławia mogli by zdawać prawo jazdy kategorii ,,B”.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu