Jesteś tutaj: HomeKruszwicaGawkowski nadal prowadzi kampanie wyborczą w Kruszwicy

Gawkowski nadal prowadzi kampanie wyborczą w Kruszwicy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Kruszwica czwartek, 24 grudzień 2015 11:49

Jutro miną dwa miesiące od zakończenia kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu i choć o wyborach zdążyliśmy zapomnieć, to mieszkańcom Kruszwicy przypomina o nich duży bilbord jednego z kandydatów.

Krzysztof Gawkoski był liderem Zjednoczonej Lewicy w okręgu bydgoskim. W naszym regionie uzyskał dość dobry wynik, ale w skali kraju jego komitet nie przekroczył progu wyborczego, zatem Gawkowski posłem nie został.

 

Zgodnie z przepisami – materiały wyborcze powinny zniknąć w ciągu 30 dni. Kruszwiczan ten przepis nie ochronił, bowiem w przypadku omawianego bilbordu minęło już 60 dni. Grzywną ukarany może zostać zatem właściciel materiału, czyli w tym wypadku formacje tworzące komitet Zjednoczonej Lewicy.

 

Komentarze

  • Od niedzieli duże zmiany w rozkładach jazdy

    W połowie grudnia, co roku na kolei ma miejsce ważne wydarzenie, mianowicie w życie wchodzą rozkłady jazdy pociągów na nowy sezon. Osobom wybierającym się w podróż zalecamy sprawdzenie nowego rozkładu, bowiem zmiany dotyczą większości kursów.

    Etykiety: kolej
  • Nasz raport w sprawie drogi ekspresowej S-5

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiadała oddanie dwóch odcinków drogi ekspresowej S-5, w województwie kujawsko-pomorskim, jeszcze w tym roku. Mamy prawie połowę grudnia, a na razie brak oficjalnych terminów. Przedstawiamy analizę również co do pozostałych odcinków.

Wiadomości z regionu

Śledź nas