Jesteś tutaj: HomeMagazynRaperzy z patriotycznym ,,Konkretnym przekazem”

Raperzy z patriotycznym ,,Konkretnym przekazem”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn czwartek, 30 maj 2013 15:10

2 czerwca planowana jest premiera kujawsko-pomorskiego patriotycznego hip-hopu, który ma promować dobre postawy, prawdziwość i charakter. Będzie to prawda widziana oczami artystów.

Autorami płyty zawierającej 8 utworów będzie toruńska grupa DRN – Dosłownie Rap Naucza oraz inowrocławskie ATI.

 

Przesłaniem płyty są ogólne zasady, dobre postawy, prawdziwość i charakter. Na płycie nie usłyszycie śmiesznych, wyssanych z palca opowiastek, tylko prawdę, która nas otacza, i którą codziennie widzimy na własne oczy. (…) W kawałkach znajdzie się również sporo patriotycznej tematyki, która jak wiadomo – nie jest mi/ nam obca – zapowiada Dorian z ekipy DRN.

 

Ta płyta ma być także elementem budowania w naszym województwie alternatywnej sceny muzycznej wobec zdegradowanej obecnie popkultury. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
  • S-5 na Warmii i Mazurach

    O drodze ekspresowej S-5 mówi się głównie jako o skomunikowaniu Wrocławiu, Poznania, Bydgoszczy poprzez autostradę A1 z Trójmiastem. Mniej mówi się już o odcinku od Nowych Marz w kierunku Olsztyna. W ostatnim czasie coś drgnęło również na tym odcinku.

  • Były samorządowiec nagrał groźne zdarzenie drogowe ze swoim udziałem

    11 września w deszczowej aurze Marek Jeleniewski wyjeżdżając z Tucholi był uczestnikiem groźnego zdarzenia drogowego. W pewnym momencie pierwszeństwo wymusił na nim młody kierowca chcący skręcić w lewo. Z racji tego, że była to szosa, przy jego prędkości niemożliwe było wyhamowanie, dlatego Jeleniewski odbił gwałtowanie na lewo wjeżdżając na pas zieleni. Zakończyło się na uszkodzeniu podwozia pojazdu. Dla przestrogi Jeleniewski umieścił film na Facebook-u.

Wiadomości z regionu

Śledź nas