Jesteś tutaj: HomeMagazynRaperzy z patriotycznym ,,Konkretnym przekazem”

Raperzy z patriotycznym ,,Konkretnym przekazem”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn czwartek, 30 maj 2013 15:10

2 czerwca planowana jest premiera kujawsko-pomorskiego patriotycznego hip-hopu, który ma promować dobre postawy, prawdziwość i charakter. Będzie to prawda widziana oczami artystów.

Autorami płyty zawierającej 8 utworów będzie toruńska grupa DRN – Dosłownie Rap Naucza oraz inowrocławskie ATI.

 

Przesłaniem płyty są ogólne zasady, dobre postawy, prawdziwość i charakter. Na płycie nie usłyszycie śmiesznych, wyssanych z palca opowiastek, tylko prawdę, która nas otacza, i którą codziennie widzimy na własne oczy. (…) W kawałkach znajdzie się również sporo patriotycznej tematyki, która jak wiadomo – nie jest mi/ nam obca – zapowiada Dorian z ekipy DRN.

 

Ta płyta ma być także elementem budowania w naszym województwie alternatywnej sceny muzycznej wobec zdegradowanej obecnie popkultury. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Listopad 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  • Czy czeka nas w polskiej polityce nowa jakość?

    Przed ślubowaniem parlamentarzystów prezydent Andrzej Duda apelował do posłów, aby w tej kadencji, która się rozpoczyna właśnie dzisiaj, unikać radykalnego języka. Kilkadziesiąt minut później na marszałka Sejmu wybrano Elżbietę Witek (będzie to zatem kontynuacja na tej funkcji) w stosunku 235 za, do 11 przeciw (posłowie Konfederacji) i 134 głosach wstrzymujących (pozostałe kluby opozycyjne). Jak skomentował to marszałek senior Antoni Macierewicz, wybór marszałka przy takim stosunku głosów dawno nie miał miejsca.

    Etykiety: Sejm RP
  • Prezydent do posłów: Proszę, żeby język debaty nie był radykalny

    Oficjalnie IX kadencja Sejmu została zainaugurowana, w uroczystej inauguracji Sejmu udział wziął prezydent Andrzej Duda, który wygłosił z tej okazji orędzie. W którym apelował, aby nowi parlamentarzyści debatowali ze wzajemnym szacunkiem. Później posłowie złożyli ślubowanie. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji prosto z Sejmu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas