Jesteś tutaj: HomeMagazynSłynny Black Hawk wspiera piłkarzy z Mielca

Słynny Black Hawk wspiera piłkarzy z Mielca

Napisane przez  Redakcja / PZL Mielec Opublikowano w Magazyn sobota, 08 marzec 2014 14:34

Czy II ligowy klub piłkarski Stal Mielec powróci do Ekstraklasy? Na mecze przychodzi niemalże komplet publiczności, a klub może liczyć na wsparcie zakładów lotniczych, w których od niedawna produkowane są słynne amerykańskie śmigłowce Black Hawk. Co jest jednak ważne, klub stawia dość mocno na wychowanków.

- Moim największym marzeniem jest zagrać w klubie Stal Mielec –  opowiada Filip Bąkowski, młody zawodnik trenujący w mieleckiej szkółce piłkarskiej.

 

- Piłkę nożną mieliśmy na wysokim poziomie.   Zakładaliśmy, że dobry klub będzie w ten czas, gdy piłka nożna będzie dobra – opowiada Edward Kazimierczak, prezes klubu w czasach świetności, gdy do Mielca przyjechał  Real Madryt.

 

Stal Mielec dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrza Polski. Na 75-lecie klubu odbyła się sesja zdjęciowa z udziałem amerykańskiego Black Hawk. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Listopad 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  • Premier wygłosił expose, posłowie pytali, a później Sejm udzielił wotum

    Wtorek w Sejmie był ważnym dniem, zarówno dla nowego, a właściwie starego premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłosił expose przed drugą kadencją rządu Prawa i Sprawiedliwości, ale też dla debiutantów w Sejmie, bowiem wielu z nich pierwszy raz miało okazję zabrać głos z mównicy.

  • Znamy projekt budżetu województwa na 2020 rok

    Do połowy listopada organy wykonawcze samorządów musiały zaprezentować projekt budżetu na 2020 rok. Przy tej okazji rozgorzała dyskusja o skutkach obniżki podatku PIT dla samorządów, w przypadku województw udział w podatku PIT jest symboliczny, bowiem wynosi około 1%, stąd też w dyskusji o budżecie Województwa Kujawsko-Pomorskiego na 2020 rok, ten wątek zostanie pominięty.

    Etykiety: Piotr Całbecki

Wiadomości z regionu

Śledź nas