Jesteś tutaj: HomeMagazynSłynny Black Hawk wspiera piłkarzy z Mielca

Słynny Black Hawk wspiera piłkarzy z Mielca

Napisane przez  Redakcja / PZL Mielec Opublikowano w Magazyn sobota, 08 marzec 2014 14:34

Czy II ligowy klub piłkarski Stal Mielec powróci do Ekstraklasy? Na mecze przychodzi niemalże komplet publiczności, a klub może liczyć na wsparcie zakładów lotniczych, w których od niedawna produkowane są słynne amerykańskie śmigłowce Black Hawk. Co jest jednak ważne, klub stawia dość mocno na wychowanków.

- Moim największym marzeniem jest zagrać w klubie Stal Mielec –  opowiada Filip Bąkowski, młody zawodnik trenujący w mieleckiej szkółce piłkarskiej.

 

- Piłkę nożną mieliśmy na wysokim poziomie.   Zakładaliśmy, że dobry klub będzie w ten czas, gdy piłka nożna będzie dobra – opowiada Edward Kazimierczak, prezes klubu w czasach świetności, gdy do Mielca przyjechał  Real Madryt.

 

Stal Mielec dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrza Polski. Na 75-lecie klubu odbyła się sesja zdjęciowa z udziałem amerykańskiego Black Hawk. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
  • Sondaż: Senat dla Koalicji, Sejm dla PiS

    Marcin Palade, który należy do jednego z bardziej skutecznych badaczy opinii publicznej w Polsce przedstawił badania sondażowe dla okręgu bydgoskiego. Wygrywa PiS z różnicą 6 punktów procentowych nad Koalicją Obywatelską, ale to Koalicja w jego opinii wygra wybory do Senatu.

  • Miesiąc do wyborów

    Wybory parlamentarne odbędą się 13 października, czyli licząc od piątku pozostał niespełna miesiąc. Z uwagi na to, że intensywna kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła, będzie to dość krótka kampania. Wybory parlamentarne będą najważniejsze w tzw. czteropaku wyborczym, który rozpoczął się przed rokiem wyborami samorządowymi. Istnieje prawdopodobieństwo, że po tych wyborach na kilka lat ostudzi się atmosfera polityczna, bowiem za wyjątkiem wiosennych wyborów prezydenckich, przed nami przeszło 3 lata bez wyborów.

Wiadomości z regionu

Śledź nas