Jesteś tutaj: HomeMagazynWybory2015: Paweł Tanajno

Wybory2015: Paweł Tanajno

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn sobota, 02 maj 2015 15:53

Należący do partii Demokracja Bezpośrednia kandydat w kampanii wyborczej nie jest zbyt aktywny, a co za tym idzie bywa często pomijany w przekazie medialnym. Postać jest to na pewno jednak ciekawa chociażby z biznesowego punktu widzenia.

W latach 1995-2004 kierował siecią sklepów ze sprzętem komputerowym Sferis, które funkcjonują także w naszym regionie. Później zasiadał w zarządzie PTR Spółka z o.o. oraz spółek Netwit.pl i Iam4U.pl

 

Politycznie swoją przygodę rozpoczynał w Platformie Obywatelskiej, a następnie Stowarzyszeniem Ruch Palikota, z którego odszedł, gdy ujawnił, że organizacja ma problemy finansowe. Od 2012 roku związany jest z partią Demokracja Bezpośrednia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja

  • Co się zmienia od 30 maja?

    Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od soboty 30 maja wejdzie w życie IV etap odmrażania życia społecznego. Stosowny akt prawny został opublikowany w piątek późnym wieczorem.

    Etykiety: covid19 koronawirus
  • Ekonomia nie zawsze jest bezduszna i pozbawiona empatii

    Powoli temat koronawirusa zaczyna schodzić na dalszy plan, natomiast coraz więcej będzie się mówić o skutkach ekonomicznych pandemii, których doświadczać możemy w naszym życiu. Jeszcze kilka tygodni temu widoczny był w polityce dylemat – zamrażać gospodarkę w celu ratowania najbardziej narażonych na utratę życia z powodu COVID-19, czy skupiać się na ratowaniu gospodarki. Dzisiaj widzimy, że bardziej humanitarna polityka może również być skuteczniejsza gospodarczo.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu