Jesteś tutaj: HomeMagazynWęgry w ONZ: Migracja to problem globalny

Węgry w ONZ: Migracja to problem globalny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn sobota, 03 październik 2015 21:51

Zwiększenie międzynarodowej roli ONZ i rozbicie Państwa Islamskiego – to zdaniem Petra Szijjarto, ministra spraw zagranicznych Węgier, sposób na rozwiązanie kryzysu imigracyjnego, z którym boryka się Europa.

Węgierski minister podczas sobotniej sesji szczytu ONZ w Nowym Jorku wyraził potrzebę stabilizacji kryzysu na Bliskim Wschodzie, czego powinny dokonać międzynarodowe kontyngenty pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych. Szijjarto wyraził pogląd, że ONZ powinien w większym stopniu brać na siebie odpowiedzialność za tego typu kryzysy.

 

Zdaniem Petra Szijjarto istotne będzie też pokonania uchodzącego za organizację terrorystyczną Islamskiego Państwa przy współpracy wojskowej NATO i Rosji.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Grudzień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  • Od niedzieli duże zmiany w rozkładach jazdy

    W połowie grudnia, co roku na kolei ma miejsce ważne wydarzenie, mianowicie w życie wchodzą rozkłady jazdy pociągów na nowy sezon. Osobom wybierającym się w podróż zalecamy sprawdzenie nowego rozkładu, bowiem zmiany dotyczą większości kursów.

    Etykiety: kolej
  • Nasz raport w sprawie drogi ekspresowej S-5

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiadała oddanie dwóch odcinków drogi ekspresowej S-5, w województwie kujawsko-pomorskim, jeszcze w tym roku. Mamy prawie połowę grudnia, a na razie brak oficjalnych terminów. Przedstawiamy analizę również co do pozostałych odcinków.

Wiadomości z regionu

Śledź nas