Jesteś tutaj: HomeMagazynCzy państwa Europy Środkowo-Wschodniej zbudują wspólny blok?

Czy państwa Europy Środkowo-Wschodniej zbudują wspólny blok?

Napisane przez  Ł.R. / MagyarHirek.pl Opublikowano w Magazyn czwartek, 03 grudzień 2015 20:00

W ubiegłym tygodniu Komisja ds. Unii Europejskiej polskiego Sejmu odrzuciła już w I czytaniu inicjatywę poselską mającą zobowiązać polski rząd do wymówienia Komisji Europejskiej kwot imigranckich. Na Węgrzech los podobnej inicjatywy był zupełnie inny, gdyż większość parlamentu nie zgadza się na kwoty narzucane przez Brukselę. Sprawę dla nas komentuje partia Jobbik.

Żyjemy w czasach historycznych. Europa i j jej granice są narażone na kryzysy i konflikty. Wierzymy, że nowy polski rząd będzie miał potencjał, aby wspólnie z Warszawą doprowadzić do współpracy narodów Europy Środkowo-Wschodniej, a tym samym zabiegania o nasze interesy narodowej, w kontrze do centralizacji oraz globalizacji. Mamy nadzieję, że Warszawa stanie się naszym sojusznikiem w egzekwowaniu własnych interesów i tworzeniu Europy opartej o chrześcijańskie i tradycyjne wartości – czytamy w komentarzu przekazanym nam przez odpowiadającego za kontakt z mediami Tamasa Fodora.

 

We współpracy z MagyarHirek.pl

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu