Jesteś tutaj: HomeMagazynMagyaHirekJobbik: Nowe otwarcie na Iran szansą przywrócenia ładu na Bliskim Wschodzie

Jobbik: Nowe otwarcie na Iran szansą przywrócenia ładu na Bliskim Wschodzie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Magyar Hirek poniedziałek, 25 styczeń 2016 18:35

Opozycyjna partia Jobbik, mająca reprezentację w węgierskim parlamencie, z zadowoleniem odbiera zniesienie przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską sankcji wobec Iranu. Przynieść ma to zarówno korzyści gospodarcze, ale również przyczynić się do poprawy stabilności na Bliskim Wschodzie.

 

Wczoraj pisaliśmy na naszych łamach jaką szansą dla polskiej gospodarki może być otwarcie irańskiego rynku. Jobbik – Ruch na rzecz Lepszych Węgier ma nadzieję, że zniesienie sankcji będzie początkiem nowej ery dla Iranu i Bliskiego Wschodu, prowadząc do sprawiedliwszego porządku na świecie.

 

Jobbik uważa, iż państwa zachodu prowadziły przez ostatnie lata obłudną politykę wobec Iranu, który z powodu swojej siły militarnej i doświadczenia negocjacyjnego, jest niezbędnym partnerem do walki ze światowym terroryzmem i Państwem Islamskim.

 

Konflikty na Bliskim Wschodzie są główną przyczyną napływu imigrantów do Europy, co dla Unii Europejskiej staje się coraz większym problemem.

 

Bądź na bieżąco - subskrybuj kanał MagyarHirek na Facebook-u

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10