Jesteś tutaj: HomeNakielskiPrawie 32 litry dla rannego policjanta

Prawie 32 litry dla rannego policjanta

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki piątek, 01 luty 2013 19:57

23 stycznia to data, która wpisze się w czarną historię kujawsko-pomorskiej policji. Pod Szubinem doszło do wypadku w którym zginęło dwóch funkcjonariuszy policji na służbie. Ich trzeci kolega walczy o życie w szpitalu.

Walka o jego życie wymaga jednak dużej ilości krwi, dlatego w piątek rano pod Komendą Powiatową Policji w Nakle nad Notecią staną specjalny autobus, gdzie zainteresowane osoby mogły oddać krew.

 

Łącznie krew oddało 71 osób, mieszkańców powiatu, funkcjonariuszy policji z całego regionu i strażaków. Pozwoliło to uzyskać 31,950 litrów krwi.

 

Warto przypominać, że krew jest bardzo cennym lekarstwem którego nie da się wytworzyć sztucznie, dlatego zachęcamy do regularnego oddawania krwi nie tylko przy okazji tego typu akcji.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu