Jesteś tutaj: HomeNakielskiKcynianka w gronie 12-tu najpiękniejszych

Kcynianka w gronie 12-tu najpiękniejszych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki niedziela, 03 luty 2013 19:25

Paulina Krupińska została wybrana w sobotę Miss Polonia 2012. Nas najbardziej interesuje jednak Kamila Moraczewska, która pochodzi z Kcyni.

Moraczewska urodziła się w Królikowie pod Kcynią, ale większość swego życia spędziła w tym mieście. Obecnie mieszka w Irlandii, gdzie zdobyła tytuł Miss Polonia Irlandii, który był dla niej przepustką do wczorajszego finału, w którym udział wzięło 19 najpiękniejszych.

W czasie finału awansowała do najlepszej 12-tki. Później już niestety zabrakło szczęścia.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Oficjalne wyniki wyborów

    W poniedziałek wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich i obwieściła wybór Andreja Dudę na kadencję 2020-2025. O tym, że urzędujący prezydent uzyskał reelekcję można było mówić już nad ranem, gdy pojawiły się cząstkowe dane. Na ostateczne wyniki czekaliśmy tak długo głównie z powodu komisji w Wielkiej Brytanii.

  • ,,To jest główne zadanie dla prezydenta - odbudowa wspólnoty narodowej”

    Jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to w ciągu najbliższych 3 lat czeka nas odpoczynek od wyborów. Prezydent elekt Andrzej Duda staje jednak przed wielkim wyzwaniem, obniżenia poziomu debaty publicznej, która w trakcie tej gorącej kampanii niekiedy przekracza nomy. Odbudowa wspólnoty narodowej, to wyzwanie jakie stawiają prezydentowi Andrzejowi Dudzie politycy, w tym przede wszystkim związani z jego zapleczem politycznym Zjednoczonej Prawicy.

Wiadomości z regionu