Jesteś tutaj: HomeNakielskiBurmistrz nagrodził sportowców Tarpanu

Burmistrz nagrodził sportowców Tarpanu

Napisane przez  www.e-krajna.pl Opublikowano w Krajna i Pałuki środa, 06 luty 2013 21:41

Wczoraj, Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński gościł w swoim gabinecie sportowców z gminy Mrocza, którzy zostali medalistami Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Dawid Krzyżan, mieszkaniec Wiela zdobył złoty medal w pchnięciu kulą, a jego wynik, 19,74 m pokazał, że Dawid znajduje się wśród najlepszych w Europie. Dawidowi towarzyszył jego trener, również mieszkaniec Mroczy, Łukasz Klebs.

 

Brązowy medal w biegu na 2000 m zdobyła Daria Maik, mieszkanka miasta nad Rokitką. Wynik 6:54,98 pozwolił Darii nie tylko zdobyć brązowy "krążek", ale i pobić swój życiowy rekord.

 

Burmistrz - Leszek Klesiński przekazał zawodnikom gratulacje, podziekował za trud i ciężką pracę jaką wykonują by osiągnąć tak znaczące sukcesy.

 

Słowa uznania i gratulacje padły również wobec Łukasza Klebsa, który trenuje młodego kulomiota. Burmistrz podziękował trenerowi za zaangażowanie oraz życzył, aby ten i kolejne sukcesy przynosiły wiele satysfakcji z pracy trenerskiej. Gratulacje dla trenera Darii Maik, Marcina Jankowskiego odebrała zawodniczka.

 

źródło: www.e-krajna.pl

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Oficjalne wyniki wyborów

    W poniedziałek wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich i obwieściła wybór Andreja Dudę na kadencję 2020-2025. O tym, że urzędujący prezydent uzyskał reelekcję można było mówić już nad ranem, gdy pojawiły się cząstkowe dane. Na ostateczne wyniki czekaliśmy tak długo głównie z powodu komisji w Wielkiej Brytanii.

  • ,,To jest główne zadanie dla prezydenta - odbudowa wspólnoty narodowej”

    Jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to w ciągu najbliższych 3 lat czeka nas odpoczynek od wyborów. Prezydent elekt Andrzej Duda staje jednak przed wielkim wyzwaniem, obniżenia poziomu debaty publicznej, która w trakcie tej gorącej kampanii niekiedy przekracza nomy. Odbudowa wspólnoty narodowej, to wyzwanie jakie stawiają prezydentowi Andrzejowi Dudzie politycy, w tym przede wszystkim związani z jego zapleczem politycznym Zjednoczonej Prawicy.

Wiadomości z regionu