Jesteś tutaj: HomeNakielskiBurmistrz nagrodził sportowców Tarpanu

Burmistrz nagrodził sportowców Tarpanu

Napisane przez  www.e-krajna.pl Opublikowano w Krajna i Pałuki środa, 06 luty 2013 21:41

Wczoraj, Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza - Leszek Klesiński gościł w swoim gabinecie sportowców z gminy Mrocza, którzy zostali medalistami Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Dawid Krzyżan, mieszkaniec Wiela zdobył złoty medal w pchnięciu kulą, a jego wynik, 19,74 m pokazał, że Dawid znajduje się wśród najlepszych w Europie. Dawidowi towarzyszył jego trener, również mieszkaniec Mroczy, Łukasz Klebs.

 

Brązowy medal w biegu na 2000 m zdobyła Daria Maik, mieszkanka miasta nad Rokitką. Wynik 6:54,98 pozwolił Darii nie tylko zdobyć brązowy "krążek", ale i pobić swój życiowy rekord.

 

Burmistrz - Leszek Klesiński przekazał zawodnikom gratulacje, podziekował za trud i ciężką pracę jaką wykonują by osiągnąć tak znaczące sukcesy.

 

Słowa uznania i gratulacje padły również wobec Łukasza Klebsa, który trenuje młodego kulomiota. Burmistrz podziękował trenerowi za zaangażowanie oraz życzył, aby ten i kolejne sukcesy przynosiły wiele satysfakcji z pracy trenerskiej. Gratulacje dla trenera Darii Maik, Marcina Jankowskiego odebrała zawodniczka.

 

źródło: www.e-krajna.pl

Komentarze

Warte obejrzenia

« Grudzień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  • Od niedzieli duże zmiany w rozkładach jazdy

    W połowie grudnia, co roku na kolei ma miejsce ważne wydarzenie, mianowicie w życie wchodzą rozkłady jazdy pociągów na nowy sezon. Osobom wybierającym się w podróż zalecamy sprawdzenie nowego rozkładu, bowiem zmiany dotyczą większości kursów.

    Etykiety: kolej
  • Nasz raport w sprawie drogi ekspresowej S-5

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiadała oddanie dwóch odcinków drogi ekspresowej S-5, w województwie kujawsko-pomorskim, jeszcze w tym roku. Mamy prawie połowę grudnia, a na razie brak oficjalnych terminów. Przedstawiamy analizę również co do pozostałych odcinków.

Wiadomości z regionu

Śledź nas