Jesteś tutaj: HomeNakielskiWypili i wyjechali na drogę

Wypili i wyjechali na drogę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki poniedziałek, 11 luty 2013 20:57

Sobotnie kontrole policjantów na drogach powiatu nakielskiego pozwoliło do zatrzymania pijanych kierowców. Cały czas jak widać wielu kierowców nieodpowiedzialnie wsiada za kółko pod wpływem alkoholu.

W sobotę około godziny 8 policjanci w Nakle przy ulicy Sądowej zatrzymali do kontroli 53-latka. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał prawie promil alkoholu we krwi. Tego samego dnia w Olszewce pod Nakłem zatrzymano do kontroli rowerzystę który miał we krwi ponad 2 promile alkoholu.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Jedna noc wstrząsnęła życiem wielu

    W nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 przez część kraju przeszły nawałnice, które wyrządziły ogromne szkody, najbardziej poszkodowana okazała się gmina Sośno w powiecie sępoleńskim, ale żywioł szkody wyrządził w kilku powiatach naszego województwa. Zerwane dachy zakryte prowizorycznymi plandekami, czy nawet tygodnie bez dostępu do prądu. Tak wyglądała północno-zachodnia część naszego województwa przed trzema laty.

  • Chory na COVID-19 uciekł ze szpitala

    Dzisiaj wyszła na jaw informacja, że bydgoszczanin, który ze stwierdzonym COVID-19 przebywał na leczeniu w Szpitalu Regionalnym w Grudziądzu, uciekł z placówki i wrócił do Bydgoszczy. Mężczyzna został dość szybko zatrzymany przez policję, za narażenie osób postronnych na zachorowanie z powodu swojej głupoty odpowie przed sądem.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu