Jesteś tutaj: HomeNakielskiBudowa obwodnicy coraz bliżej

Budowa obwodnicy coraz bliżej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki wtorek, 19 luty 2013 19:00

Już w czerwcu może ruszyć budowa obwodnicy Nakła, która umożliwi szybki przejazd przez miasto od strony Kcyni i Szubina w kierunku drogi krajowej nr 10 (łączącej Bydgoszcz ze Szczecinem).

Chcąc dzisiaj przejechać ten odcinek zmuszenie jesteśmy wjechać do centrum miasta, co w pewnym stopniu ogranicza sprawną komunikację. Z tego powodu powstał projekt budowy obwodnicy południowo-wschodniej. Zaczynała by się ona rondem jeszcze przed wjazdem na nakielski rynek, a kończyła przy budynkach cukrowni, w okolicach DK 10.

 

Część kosztów inwestycji pokryta ma zostać z nadpłaty podatku jaki dokonała cukrownia, około milion złotych dołoży gmina, a drugą połowę kosztów pokryć ma Urząd Marszałkowski. Koszty tej inwestycji będą dość wysokie trudnych gruntów na jednym z odcinków.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Chory na COVID-19 uciekł ze szpitala

    Dzisiaj wyszła na jaw informacja, że bydgoszczanin, który ze stwierdzonym COVID-19 przebywał na leczeniu w Szpitalu Regionalnym w Grudziądzu, uciekł z placówki i wrócił do Bydgoszczy. Mężczyzna został dość szybko zatrzymany przez policję, za narażenie osób postronnych na zachorowanie z powodu swojej głupoty odpowie przed sądem.

    Etykiety: covid19
  • Pracodawcy pomimo kryzysu starają się zachować miejsca pracy

    Gdy marcu podjęto strategię walki z COVID-19 poprzez lockdown zaczęły pojawiać się niezbyt optymistyczne prognozy wskazujące na znaczy wzrost bezrobocia. Kluczowa będzie oczywiście jesień, ale wszystko wskazuje, że te niezbyt optymistyczne prognozy się nie spełnią. Lipiec był w województwie kujawsko-pomorskim miesiącem, w którym liczba bezrobotnych spadła.

    Etykiety: bezrobocie

Wiadomości z regionu