Jesteś tutaj: HomeNakielskiPrzechowywał w mieszkaniu narkotyki

Przechowywał w mieszkaniu narkotyki

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki piątek, 22 luty 2013 16:11

Kryminalni z nakielskiej komendy policji, zatrzymali w czwartek 22-letniego mieszkańca Ślesina, którego podejrzewano o posiadanie zakazanych prawem substancji.

Przeszukanie mieszkania pozwoliło ustalić, że mężczyzna posiadał ponad 50 gram amfetaminy. Młody mieszkaniec powiatu nakielskiego został zatrzymany w areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
  • Oficjalnie: Wybory jeszcze w czerwcu

    Tak jak się spodziewano już od kilku dni – wybory prezydenckie (które pierwotnie miały się odbyć 10 maja) odbędą się 28 czerwca. Dzisiaj decyzję w tej sprawie ogłosiła marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Wybory mają się odbyć metodą hybrydową, czyli w lokalach wyborczych oraz dla korespondencyjnie dla chętnych.

  • Ministerstwo: Istnieje duża szansa na powodzenie partnerstwa publiczno-prywatnego na drogach wojewódzkich

    Gdy mowa o budowie dróg w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego w naszym województwie mówi się głównie o budowie drogi ekspresowej S-10 na odcinku Bydgoszcz – Toruń. W ramach PPP chce jednak budować również Samorząd Województwa drogi wojewódzkie. Jeżeli się to uda, to będzie to przedsięwzięcie pionierskie, bowiem w Polsce nie zbudowano jeszcze ani kilometra dróg wojewódzkich w tej formule.

    Etykiety: drogi wojewódzkie

Wiadomości z regionu