Jesteś tutaj: HomeNakielskiBurmistrz Żnina odbywa kwarantannę poza urzędem

Burmistrz Żnina odbywa kwarantannę poza urzędem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Krajna i Pałuki poniedziałek, 08 czerwiec 2020 15:36

Burmistrz Żnina Robert Luchowski przebywa tymczasowo poza magistratem, bowiem członek jego bliskiej rodziny miał kontakt z osobą zarażoną na COVID-19. Ze względów bezpieczeństwa cała rodzina burmistrza została objęta kwarantanną. Od Luchowskiego i jego małżonki pobrano wymazy do testów, jeżeli wynik będzie negatywny, będą mogli wrócić do pracy.

Żona burmistrza pracuje w Urzędzie Miejskim jako urzędniczka. U jednego z petentów, którego obsługiwała, wykryto zarażenie COVID-19. Z informacji jakie do nas docierają, osoba ta nie była świadoma, iż może być nosicielem koronawirusa.

 

Urząd Miejski z powodu zaistniałego incydentu wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów, aby minimalizować ryzyko rozpowszechniania się COVID-19.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu