Jesteś tutaj: HomeNakielskiStart redakcji w powiecie nakielskim

Start redakcji w powiecie nakielskim

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki niedziela, 04 listopad 2012 21:28

Z przyjemnością informujemy, że Portal Kujawski inauguruje swoją działalność w powiecie nakielskim.  

 

Będziemy podejmować zarówno drobne sprawy dotyczące mieszkańców gmin Nakło, Szubin. Kcynia, Mrocza i Sadki, jak i dyskusje na temat największego problemu z jakim borykają się mieszkańcy powiatu, czyli braku miejsc pracy. Będziemy pisać o inwestycjach infrastrukturalnych oraz o tworzeniu metropolii w naszym regionie. Do dyskusji na temat przyszłości powiatu nakielskiego będziemy chcieli włączyć zarówno parlamentarzystów, jak i samorządowców z Bydgoszczy, największego miasta w regionie.

 

Redakcją nakielską pokieruje Aleksandra Socha, mieszkanka gminy Kcynia, prezes Instytutu Rozwoju Bydgoszczy, studentka bydgoskiego UKW.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
  • Unia Europejska planuje wyemitować obligacje na ożywienie gospodarki po wirusie

    Czas wrócić do rozmów o nowym budżecie Unii Europejskiej na lata 2021-2027, rozmowy te zostały przesunięte z uwagi na epidemię COVID-19, która ściągnęła główną uwagę przywódców państw UE. Pandemia uderza również w gospodarki, stąd też Unia musi uzgodnić budżet, który pozwoli ożywić gospodarkę.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Sprzedaż i zakup samochodu zgłosimy przez internet

    Po tym jak w ramach jednego z pierwszych etapów odmrażania gospodarki otwarte zostały Urzędy Miast i Starostwa Powiatowe, pojawiły się przed nimi kolejki osób chcących zarejestrować samochód lub zgłosić jego zakup. Te czynności można wykonać jednak zdalnie bez wychodzenia z domu.

Wiadomości z regionu